Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ilyen valóban létezik?

Ilyen valóban létezik?

Figyelt kérdés

Nem is tudom, hogy kezdjem. Előre leszögezem, hogy nem szeretném ha valaki is hülyének nézne.

Nem nagyon hiszek a szellemekben, se Istenben.

Nemrég olvastam egy weboldalt, ami az angyalokról szól, és elgondolkodtam. Talán saját őrangyalom nincs, de mégis tudom, hogy van úgymond mellettem valaki, aki véd, vigyázz rám. Ez pedig a véleményem szerint a nagypapám.

4 éves voltam, mikor meghalt. Nagyon szerettem őt, szinte minden nap meglátogattam kis koromban anyáékkal. Igazából erről nem beszéltem nagyon senkinek, de kb 3 éve mindenszentekkor otthon voltam, fel volt fogva lófarokban a hajam, és valamit kerestem a polcon, és egyszer csak hirtelen meglibbent a hajam. Nem, nem huzat vagy ilyesmi, tisztára olyan volt mintha valaki megfogta volna és meglibbentette volna. Rögtön nagypapám jutott eszembe, mert előtte rá gondoltam, hogy mennyire hiányzik.

A kérdésem valójában az, hogy szerintetek a nagypapám vigyázz rám fentről, vagy csak totál megőrültem?

Még egyszer mondom, nem kérek bunkó válaszokat.


2011. aug. 3. 22:33
 1/4 anonim válasza:
Én nem hiszek az ilyen dolgokban, de véleményem szerint örökké melletted lesz és ha te így gondolod h ő vigyáz rád akkor az úgy is van! Attól h én nem hiszek az ilyen dolgokban még meglehet h tényleg van ilyen... és ha igen akkor nagyon szerencsés embernek mondhatod magad, hogy egy szeretted vigyáz rád! :)
2011. aug. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amíg a szívedben van, addig vigyáz rád.:) Azt mondják, hogy jót tesz a saját lelkünknek ha "beszélünk" hozzá. Bután hangzik, de kétségtelen, hogy jót tesz. :)
2011. aug. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van ilyesmi. Vannak akik nem mennek el a test meghalása után, hanem a Föld közelében maradnak.
2011. aug. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én má mennék, me nem akarok itt többet ebbe a hálátlan tetű országban kínlódni.. Szal' jelenkezőket várok aki megszabadít a gondoktól :)


Amúgy vannak megmagyarázhatatlan események velem is történt egy. Éppen általános suliba mentem reggel ahogy az szokott lenni. Ez egyik családi háznál az oldal sporttáskám leesett. Amit a vállamon hordtam a vállpánton. Néztem, hogy ez most hogyan.. Aztán néztem mi van a vállpánttal, és azt láttam, hogy a vállpánt és miben az be volt fűzve műagyagba az a két anyag különvált, de nem akárhogy. A vállpánton nem volt a varrásnál szakadás, és a vállpánt nem volt sérülve, a műanyag amibe be volt bújtatva az pedig nem volt eltörve. Szóval csak úgy tudtam újra használni, hogy a vállpánt végén cérnát fel kellett vágni, a műanyagon átbújtatni és ugyan ott levarrni ahol a cérna a felvarrás közvetlen előtte szétvágva lett hogy a műanyagba befűzve majd visszahajtva felvarrva ismét megtartsa.

2011. aug. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!