Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, valóban létezik...

Mit gondoltok, valóban létezik ilyesmi egy halott városban?

Figyelt kérdés
Sok angol nyelvű cikket olvastam hogy Amerikában még mindig van nagyon sok olyan kisváros ami kihalt, mert anno valami járvány pusztított vagy leégett stb.. Sok mende-monda van a paranormális jelenségekről általában az ilyen helyeken, ti hisztek ebben ? Engem valahogy nem tudnak meggyőzni az ilyen dolgok:D
2010. jún. 1. 13:30
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
Wow!Hát én nem tudom...Az biztos,hogy kiváncsivá tettél! Azt hizsem egy kicsit hiszek benne-ahogy elolvastam kirázott a hideg!:S
2010. jún. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:

Nálunk is vannak szellemvárosok. Régi orosz városkák, ahonnan elhúztak a ruszki lakók a kivonuláskor.

Olykor előfordul hogy ezek mellett katonai létesítmény épül, és még a katonák sem mernek éjjel ott bandukolni, mert "van ott valami". Nincs áram, mégis valami zúgás hallható, megmagyarázhatatlan neszek vannak a szokásos pusztulás hangjai mellett...

2010. jún. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
15%
Jaj, ez szööörnyűűű, engem is kirázott a hideg! Én is olvastam ilyen témájù tudományos cikkeket a Blikkben, meg a Nahátban, meg a Buci Maciban is! Azt hiszem én vagyok Hasfelmetsző Jack reinkarnációja, ma éjjel minden szkeptikust, -aki idejön az ezotéria topikba hülyéskedni- végiglátogatok és lemészárolom őket is, grrr-grrrr!!!
2010. jún. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
az a legjobb az egészben hogy viccelődsz de szerintem te fosol a legjobban este a sötétben xDDD
2010. jún. 1. 13:56
 5/35 anonim ***** válasza:

13:53.


Olyan vagy mint a kisgyerekek a szexuális felvilágosításon.

Nevetnek, és irtó viccesnek találják, mert nem tudnak semmit a témáról. :D


Pripjaty szerinted mi, és Sewel vagy Humberstone és még sorolhatnám....


Nembaj, most csináltál magadból hülyét :-)

2010. jún. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Ilyen pl Szentkirályszabadalján az elhagyatott orosz laktanya, vagy a Pécsi 25 emeletes?:) imádom
2010. jún. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
5%
nem létezik ilyesmi
2010. jún. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Nem, nem létezik. Köztudott dolog, hogy egy csomó elhagyott város van, ahol nem lakik senki, és csak üresen állnak a házak, sokszor még a benne hagyott bútorokkal, használati tárgyakkal, de ilyesmi nem létezik. Okos gyerek vagy.
2010. jún. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
2010. jún. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim válasza:
Huhh, ez a Szentkirályszabadja tényeg para, még így képeken is. Én oda nem mennék, az tuti. Brrr...
2010. jún. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!