Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintettek ha öngyilkos...

Szerintettek ha öngyilkos lennék akor hová kerülnék?!

Figyelt kérdés
Mert egyesek szerint ha mind meghalunk akor egy külön dimenzióba kerülünk......vagy a katolikus vallás szerint a lelkünk a pokolba fog égni stb......én nem álítom hogy hiszek a szellemekben démonokban meg ijenek....de azt se álítom hogy nem hiszek benük...én ugy vagyok ezel hogy hiszem ha látom vagy ha van kézel fogható bizonyíték....várom a válaszokat(inkább kerüljön az aki le szólna) köszönöm:D
2011. aug. 7. 07:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Az, hogy mi van a halál után, csak hit kérdése, mivel még soha senki nem tudósított erről.

Szerintem ha már egyszer az ember megkapta az élet csodáját, akkor ne dobja el, élje végig, ameddig csak lehet, és élete folyamán lesz jóban is, rosszban is része, a lényeg, hogy soha ne add fel!

Láttam már olyan fiatal lányt, aki öngyilkos akart lenni, lugot ivott, de nem halt meg, viszont kimarta a nyelőcsövét a lug, nem tudom, mi lett a sorsa, mert a mandulaműtétem után hazakerültem, ő pedig ott maradt, nem tudott enni, csövön keresztül táplálták. Persze ezerszer megbánta már, és csak remélni tudom, hogy felépült és teljes életet tud élni.

2011. aug. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem van élet a halál után. Akik a kómából vissza térnek is, mondják, hogy olyan lét állapotba kerültek, hogy boldogok voltak, és csak a szeretet és a tudás volt utána az életükben a fontos. Persze ez lehet a sokk és a szervezet arra adott hormonális válasza is.


Az öngyilkosság rossz megoldás, mert utána eljön érted a patás ördög, és segberak extra csipős üvegszilánkos vazelinnal.;)

2011. aug. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
37%

Hová? Ugyan ide. Egy ideig eggyé válnál ugyan a közös tudattal, a mindent összefogó egységgel, de hamarosan újra leválnál, és visszatérnél ide, hogy tanulj, és boldog lehess.

Ha már egyszer kiválasztottad magadnak ezt a játékot, szerintem játszd végig. Rengeteg élvezetes eseményt tartogat még, ráadásul habár vannak szabályai, azok is félig-meddig átjárhatók, ha tanulással feltérképezed, mik is ezek:)

2011. aug. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Aha értem.....hát mit mondjak erre köszi a normális komentekett...és kinek mi köze hozá hogy hejesen írok vagy sem ezis csak az én gondom....Ja amugy nem akarok öngyilkos leni....pláne a hejesírási hibáim mijat nem:D

Na csá

2011. aug. 7. 10:18
 15/17 anonim ***** válasza:
55%
Pokol, hetedik kör - eleven liget.
2011. aug. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
22%
Öngyilkos leszel, akkor reinkarnálódsz és tovább folytatod az életed a pokolba, ha jobban tetszik itt a Földön. A lelkek számára a fizikai sík úgy rezeg, mintha pokolban lennénk. Ennyire egyszerű.
2011. aug. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
aha értem kösz:)
2011. aug. 7. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!