Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek se emberek a...

.Anonymus. kérdése:

Szerintetek se emberek a feketeszeműek?

Figyelt kérdés
Ismertek olyanokat akik többet tudnak róluk mint,hogy ezt mondják "engedj be!"?Pl:Vannak szüleik?
2011. aug. 8. 21:34
1 2
 1/15 Killgun ***** válasza:
Nem...ők valamiféle entitások,mint pl az árny...Tudod ők megjelnenek,eltűnnek,kéretszkednek a házakba,aminek az az oka,hogy biztos nem emberek,és nicns otthonuk...Magányos lények,így csak egy otthont keresnek.
2011. aug. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
jó, és mi lesz ha valaki beenged egyet? mert elég rossz lehet, hogy mindenhonnan egyfolytában elküldenek... persze úgy más, ha beengeded, és aztán megöl.
2011. aug. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
8%
Na tedd föl még egyszer a kérdést légyszíves mégegyszer, helyesírási hiba nélkül, mert így én nem tudom értelmezni...pedig tudnék rá válaszolni, ha tudnám mire gondolsz
2011. aug. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

A kérdező arra gondol, hogy van-e itt valaki, aki esetleg bővebb infóval szolgálhat ezekről a feketeszeműekről.

Mert a neten csak annyit lehet róluk megtudni, hogy teljesen fekete a szemük, meg hogy nem léphetnek be a házba engedély nélkül, ezért mondják, hogy "engedj be". De eddig minden szemtanú rájuk vágta az ajtót, mert állítólag nagyon rossz érzésük volt, amikor egy feketeszemű volt a közelükben.

2011. aug. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

ja am bővebben:D :

[link]

2011. aug. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Nekem, ilyen fekete szemem van, mint a linkben leírtak! Nekem sosem mondtak ilyesmit, nem is hallottam ilyenről még...
2011. aug. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Mármint fehér rész sincs a szemedben?
2011. aug. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Nagyon minimális, mindig rám csodálkoznak, de nem értem mi ezen olyan fura, egyszerűen nagy a szembogaram
2011. aug. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
biztos szép lehet. :] de szerintem, (ha igaz egyáltalán ami abban a cikkben leírva van, amiben nem vagyok biztos) nem rád gondoltak..
2011. aug. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Kár! Pedig azt hittem már csodálatos vagyok! :( :)
2011. aug. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!