Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megkülönböztetni...

Hogyan lehet megkülönböztetni az UFO-kat az épp repülő angyaloktól?

Figyelt kérdés
Elvileg világítanak és szokatlan a mozgásuk.
2011. aug. 12. 21:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
sírok :'D :'D
2011. aug. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az nem repülnek hosszú távon és nem is mindig láthatóak csak van amikor megmutatják magukat. A számotokra idegen lényekből meg több fajta van és lehet, hogy összetévesztitek némelyiket egy angyallal.
2011. aug. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Életed ***** válasza:

Elmondom neked:d

Az angyalok akik itt a földön laknak sokan vannak...

Gondolj bele... segítenek.....nézz szét a kórházban, idősek otthonában vagy ép azokra a gyerekekre felügyelnek és segítenek azoknak akik rá vannak szorulva...

De angyalok azok is aki ép jó tanácsot ad neked...

Mondtam már, hogy én is egy angyal vagyok?:d

Igaz nem a földön születtem.. hanem az ágyon...vagyis a szülő ágyon...:d de gondolom Te is..:d

2011. aug. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 blumerZero válasza:

Milyen angyalokról beszél itt mindenki???

Egyáltalán mi köze van az angyaloknak az ufók-hoz?

Azért mert még nem jutottunk el odáig hogy felfogjunk egyes dolgokat azért azt nem kell nem létező dolgokra fogni pl.Angyalokra.

Most még angyaloknak meg mindenféle kitalált hülyeségnek hiszitek őket mert még nem tudjátok felfogni mi az valójában de olyan 100 év múlva már senkinek se fog eszébe jutni ez a sok hülyeség mert már mindenki tudni fogja hogy hogyan lehet megkülönböztetni a hullócsillagot a meteort az űrhajót a repülőgépet mert addigra már lesz kellő tudásunk hozzá és nem mindenféle badarságra fogjuk fogni a dolgot.

2014. júl. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!