Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez mi lehetett? Azonosítatlan...

Ez mi lehetett? Azonosítatlan repülő tárgy (UFO)

Figyelt kérdés
Tegnap estefelé alkonyatkor kinn voltam az udvaron. Egyszer egy fekete gömbszerű valamit láttam, ami nem túl gyorsan haladt délkeleti irányba, és nem is annyira magasan volt. Nem voltak szárnyai. Nagyon furcsa volt, és ez nem kitaláció
2011. aug. 14. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:

UFO volt.


Az első válaszoló NEM diator.

2011. aug. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak 1 meteor volt.
2011. aug. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A fenét meteor, alkonyatkor volt, még nem volt sötét, és fekete volt. JA, és b@sszátok szájba Ferit meg 404-et
2011. aug. 14. 20:01
 4/10 anonim válasza:
már az eleve régen rossz hogy alkonyatkor kimész az udvarra az eget kémlelni o.O arra még nemgondoltál hogy egy vámpít volt?
2011. aug. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Álló László ***** válasza:

Nem értem azokat akik ilyeneket kérdeznek:mi lehetett ez?

Ha te se tudod mi lehetett az nagy valószínuséggel mi sem fogjuk tudni!Most nem éppen errol a kérdésrol beszélek de ilyenek hogy mi lehetett aza sárga folt az égen?

Ezt mi honnan tudnánk?Ha nem tesztek fel képet,akkor a kérdést se tegyétek fel!Gondolkozzatok magatokban!

2011. aug. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
őszintén szólva nem is vártam hogy bárki biztosra megválaszolná, de ötleteket azért mondhattok (kivéve a baromságokat). Másrészt jó az ilyeneket megosztani. Tényleg láttam, és tényleg furcsa volt...
2011. aug. 15. 20:24
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Meteorológiai ballon volt,ami a légkört vizsgálta


Ha netalán közelebbről is láttad és furcsa írás jeleket láttál rajta,azok csak a ragasztások mert egy játékgyártól kölcsönöztük a ragasztószalagot.


Ha netalán meg is fogtad és ismeretlen anyag volt,akkor tájékozódj,ismeretlen anyag nincs csak tudatlan ember.


Ha netalán meghajlítottad az egyik részt és az vissza hajlott magától,ne gondolj semmi UFO dologra,rugalmas anyagból vannak a meteorológiai ballonok hogy ellen álljanak minden időjárási viszonynak..


Ha kis zöld emberkék estek ki belőlük,azok csak teszt bábúk,azzal ellenőriztük hány kilót bírnak és ha lezuhan milyen hatással lehet az emberre..Ha beszéltek hozzád ismeretlen nyelven akkor halucináltál.Nem hiszed hogy halucináltál?

Ha majd kényszerzubbonyban leszel elhiszed barátom.


Felejtsd el amit láttál és ne kutass tovább azt tanácsolom.

2011. aug. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
404 ok, de milyen Feri??
2011. aug. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
aki a f***** a szádba veri
2011. aug. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Érdekes, fogalmam sincs hogy mi lehetett az...


Amikor délkeleti irányba halalt , változtatott-e az irányán cikcakkozva ment, vagy esetleg szögeket is vett az irányába?


Fekete gömb szerű űrhajó?,,


HUUU hát ez felettébb érdekes, soha nem hallottam még ilyen hírt azelőtt.


Kár hogy én nem láttam :(

2011. aug. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!