Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az energetizáló karkötők...

Az energetizáló karkötők érnek valamit, hatásosak?

Figyelt kérdés

Apum most vett egyet majdnem 6ezer Ft-ért és eléggé elképedtem, hogy ennyibe kerül egy szilikon karkötő valami hologramos akármivel. Én valahogy kételkedek ezekben, de nem értek hozzá. Hatásosak ezek a dolgok, vagy csak átverés?

[link]


2011. aug. 13. 20:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
2011. aug. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
nekem ebből nem derült ki, mert semmilyen bizonyíték nincs rá, hogy használták a karkötőt
2011. aug. 13. 20:42
 3/18 anonim ***** válasza:
én már próbáltam ki és érezni lehet a hatását, mintha egy kicsit erősebb lennénk és jobban tudok egyensúlyozni elég durva de nem venném meg.
2011. aug. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Lószart sem.
2011. aug. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
első vok: a videóban pont az a lényeg, hogy megmutatják, hogy lehet átverni az emberek ezzel. csak egy kis plüssállatot ad a kezébe. Ha már kicsit más szögből nyomod le az ember karját, akkor könnyen elérheted, hogy felborítsd, vagy épp úgy tűnjön, hogy szilárdan áll. A csodakarkötőket meg pont ezzel a trükkel reklámozzák.
2011. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

pont egy hete találkoztam ilyen karkötővel, előtte azt se tudtam, hogy van ilyen. Egy mozgássérült ismerősöm csuklóján volt, kérdeztem hogy mi ez, majd elmondta és azt is, hogy azóta sokkal jobb neki, a kezét jobban tudja mozgatni magasabbra emeli fel mint eddig, ezt végülis én is észre vettem. Kicsit furcsállom a dolgot, lehet hogy csak hisz benne és ezért javult egy icipicit az állapota.


Szerintem ha apukád hisz az ilyen csodaszereken akkor neki mindenféleképpen jót fog tenni.

2011. aug. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igen ő nem a gyógyszerek híve, így inkább ilyeneket veszeget állandóan. Nem is akarom mondani neki, hogy szerintem baromság, mert ha hisz benne, akkor is gyógyul, mint egyfajta placebótól.
2011. aug. 13. 21:32
 8/18 anonim ***** válasza:
Igen, hasznal! Nekem is van, es egyfolytaban rajtam van mar kb.2honapja. Eleinte, ugyebar, tiszta volt a kozepe,(tudod, ahol olyan vas van vagy mi :D) es mostanra mar eleg sok olyan kis fekete cucc van benne. Ezek a negativ energiak, vagy a betegsegeim. Ki hogy hivja oket vagy miben hisz. Szerintem tok jo. Csak ezt tennem hozza: aki hisz benne, annak mukodik, aki nem hisz benne, annak nem. Ja, ezekben a dolgokban nem vok otthon, de, ha lehet, ne neten vasarolj, es ne hasznaltat(ha egyaltalan lehet e igy...., mert sosem tudhatod, hol vernek at, es a hsznaltnal akin mar volt, belekerult valamennyi a betegsegeibol, rossz energiabol. De megeszer mondom, nem tom, hogy egyaltalan eladnak e hasznaltat... :D) 17/l :-)
2011. aug. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Vadonat új, egy bevásárlóközpontban vettük és apum használja egyébként. :)
2011. aug. 13. 22:04
 10/18 anonim ***** válasza:
Aha! Akkor hasznalja, kart nem okozhat§ Es ha hisz benne, akkor kiszivja a betegsegeit!(ha vannak-remlem, nincsenek!) Ja, ez a fekete cucc nem mindekinek jon ki 2honapon belul, lehet, hogy Apukadnak fel el mulva jon ki. Majd meglatjatok! :-) 17/l
2011. aug. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!