Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elszívni mások...

Hogyan tudnám elszívni mások energiáját?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 23:28
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
sehogy.minek akarsz ilyet csinálni?
2011. aug. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
82%
ezzel a kérdéseddel már sikerült xD:D
2011. aug. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim válasza:
82%
Tudod te azt, szerintem.
2011. aug. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Olyan nincs hogy sehogy :) Vannak emberek akik el tudják szívni mások energiáját , van egy nő ismerősöm aki el tudja és amikor a szemébe nézek teljesen lecsapol , és ezzel minden ismerőse így van :) Mindig tele van energiával , és én is szeretném ezt megtanulni , hogy növelhessem mind az alap , mind a spirituális energiámat...
2011. aug. 13. 23:46
 5/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszed észre, hogy már az vagy? A hülyeségeddel lefárasztasz mindenkit, aki csak ide néz...komolyan mondom!
2011. aug. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

-.- akkor ne nézd meg a kérdésemet , ennyi a megoldás :)

Én komolyan kérdeztem és komoly válaszokat is szeretnék kapni....

2011. aug. 13. 23:58
 7/46 anonim ***** válasza:
73%
Ez rosszabb mint a kislány aki vámpírrá akart változni, és nem fogta fel, hogy vámpírok nem léteznek... -,-
2011. aug. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Miért mások energiáját szeretnéd elszívni? Az energiavámpírkodás nem a legszimpatikusabb dolog. Ha csak növelnéd a sajátodat, fordulj az univerzum felé (meditálj, hallgass meditatív zenét és köszönd meg a sok energiádat / akkor is, ha még nem érzed, hogy kaptál).
2011. aug. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Meditálok persze , de már megtudtam hogy hogy lehetek energiavámpír , egy olyantól aki maga is az :) Nem szimpatikus dolog de ha nem tudják . nem fáj nekik , nekem meg jobb lesz :) gyűjtöm így is , meditációval , meg a szellemvilágon keresztül is az energiámat , és így hamarosan elérem a célomat.
2011. aug. 14. 00:11
 10/46 A kérdező kommentje:
Olvastam én is a lány kérdését hogy hogyan lehet vámpír , és nem találom butaságnak , normális dolog hogy örökké szeretne élni és nem szeretne megöregedni,de ezt a kérdést nem ide kellett volna feltennie :S
2011. aug. 14. 00:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!