Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet annak az oka, hogy...

Mi lehet annak az oka, hogy rettenetesen vonzódom egy olyan férfihez, aki . (többi lent)?

Figyelt kérdés

... sokkal idősebb nálam (nincs apakomlexusom, az eddigi barátaim közül a legidősebb 10 évvel volt idősebb), ráadásul a külseje alapján egyáltalán nem az esetem, sőt, szöges ellentéte annak, ami nekem általában bejön. Igazából azt sem mondanám, hogy tudom, milyen ember ő, és emiatt vonzó a számomra, mert a személyes kapcsolatunk nem túl régi.

Már amikor először hallottam róla közös ismerőstől, akkor megmozdult bennem valami, úgy hogy nem is ismertem.


Azért írtam az ezotéria kategóriába, mert számomra annyira nem reális ez az egész, nem értem magam, és nem találok rá racionális magyarázatot. Lehet, hogy esetleg valami mélyebb, életeken átívelő dolog van mögötte?


Előre is köszönöm a normális válaszokat, meg a kevésbé normálisakat is, csak azokból nem fogok megtudni semmit, ami a segítségemre lehet.


2011. aug. 27. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
De, apakomplexusod és pont.
2011. aug. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
apakomplexusod van ,hiába hiszed hogy nincs pedig van.
2011. aug. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ok, de hogy lehet az, hogy az életem közel 30 éve alatt, eddig még csak meg sem fordult a fejemben, hogy egy, az apámnál idősebb férfival legyek együtt. Soha nem is érdekeltek. Most sem érdekelnek úgy általában az idősebb pasik, csak pont ez az egy.
2011. aug. 27. 18:12
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs itt semmi misztikum. Az ember nem mindig a számára "legszebbnek" ítélt emberhez vonzódik a legjobban. A tudatalattink más tényezőket is értékel és ezek okozzák a vonzalmat.
2011. aug. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Segíteni nem tudok, csak azért írok, mert én is voltam hasonló helyzetben. Én sem értettem, mi történik velem. Értelmes magyarázatot azóta sem kaptam a dologra (12 évvel ezelőtti ügy), és habár azóta szép kapcsolatban élek a férjemmel, a régi érzések váratlanul rám-rám törnek.

Én azt gondolom, nekem volt közöm hozzá előző életemben.

2011. aug. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, szívesen olvasnék még véleményeket.
2011. aug. 27. 18:52
 7/10 Softness ***** válasza:
100%
én egy nálam 21 évvel időssebb férhihoz vonzódtam (igaz kinézetre 10-et letagadhat). A lényeg, hogy tudtam, hogy szeretkeznünk kéne valamiért, valami földön túli dolog miatt, szex közben sokminden történhet az emberrel, de nem történt meg, eljöttem a városból. És azóta is sokszor eszembe jut, pedig csak pár hónapja ismertük egymást és néha álmodok is vele, nem azt mondom, hogy nagyon nagy baj, hogy nem történt meg, de sztem meg kellett volna...
2011. aug. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez egyszerűen rajongás. Nekem is van most épp egy ilyen. Alig ismerem s férfit, és mégis, szinte folyamatosan rá gondolok. Kábé 30 évvel idősebb nálam. Nem akarok tőle semmi konkrétat, de azért gondolok ilyenekre. =/ Ebben az a legrosszabb, hogy fáj, de egy idő után enyhül. ^^
2011. aug. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs apa komplexusod:)


Szerintem ami tudat alatt megfogott, nem ezoterikus ok, hanem egyszerűen reagálsz a férfiasságára és a rejtélyességére. Az írásod alapján épp ez történik, és mivel a kíváncsiság, mint alapszükséglet kielégítést nyer általa, nem számít az a néhány tulajdonság, ami rendes esetben nem jönne be neked.


Én is hasonló cipőben járok, ( életem legjobb élménye), és annyit tennék hozzá, személyes tapasztalat alapján, hogy ha egyszer valami megkóstolja, milyen egy igazi férfi szerelme, az nem fog többé pelyhes állú sihederekre vágyni.


Ne félj a kapcsolatotoktól, hanem élvezd ki, míg tart, legyen hosszú, vagy rövid kapcsolat, bár én hosszú jövőt jósolok nektek :)

2011. szept. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem UFO. Elkábított, beoltott, és visszarakott az ágyba, mikor aludtál.
2015. febr. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!