Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodom, hogy magas...

Gyulusss kérdése:

Azt álmodom, hogy magas helyen vagyok, és rettenetesen félek? Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Szerintem már több mint egy éve heti rendszerességgel-de előtte is ritkán-azt álmodom, hogy egy magas hídon vagyok ahol nincs korlát, vagy egy szörnyen magas lépcsőházban, ahol szintén többnyire nincs korlát és az egész több száz méter magas, és rettenetesen félek, tériszonyom van. Le akarok menni, de a félelemtől földbe gyökerezik a lábam, meg sem merek mozdulni. Az utóbbi időben már nagyon elegem van belőle,így hatalmas erőt véve magamon elindulok lefelé, tegnap este pl sikerült leérnem.

A valóságban is van jócskán tériszonyom, de korántsem annyi, hogy ne merjek kinézni,vagy elindulni lefelé egy lépcsőn, hídon. A létrán is elég rosszul érzem magam eleinte, de azért fel merek mászni.

Mit jelenthet ez?

Én inkább realista vagyok szóval a hókuszpókuszoknak nem hiszek, inkább azt gondolom, hogy az álmok segítségével dolgozza fel az agyunk a mindennapi történéseket, illetve bizonyos esetekben "próbál segíteni", ötletet adni burkolt formában problémáinkra, és álmaink segítségével jobban megismerhetjük önmagunkat vagy megismerhetjük, milyen eddig fel nem fedezett pszichés jellemvonásaink , problémáink vannak?


Vagy lehet az egész szimplán azt akarja jelenteni, hogy nagyon tériszonyos vagyok, és tenni kellene ellene?


2010. aug. 14. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
HÍD - Jó kapcsolatteremtési készség, könnyen nyered meg az embereket. Híd, ami inog, hullámzik alattad: hízelgéssel, simulékonysággal magad felé fordítod az érdeklődést. Híd, amely nem folyó vagy völgy fölött vezet; szükségtelen helyen levő híd: ne fortélyoskodj, egyenes úton is célt érsz. Leszakadó híd: méltatlanra pazarlod az érzelmeidet, kedvességed hiábavaló. Hídról vízbe esni: sikertelen hódítási kísérlet, földre esni: egy barátod előnyben részesít valakit veled szemben.
2010. aug. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
talán azt, hogy tériszonyod van???
2010. aug. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez a kérdésem nekem is. Azért írtam.
2010. aug. 14. 22:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha jobban nem bonyolódsz bele az álom tudományába, akkor is valami akadályt vagy meg nem oldott kihívást jelenthet az, hogy nem mersz le menni a lépcsőn, vagy a hídon állsz. Azzal, hogy lementél vagy felszólítást kaptál, hogy valamit meg kell tenned, vagy már meg is oldottad. Csak gondolkozz el rajta, mik járnak mostanában a fejedben, talán megtalálod a választ.


Egyébként könyv szerint:

Magasan állni: most éppen jól állunk

lépcsőt látni: ügyeljünk a hírnevünkre, mert veszélyben forog.

lemenni a lépcsőn: szívélyes fogadtatás.

a híd pedig talán felszólítás lehet, valamilyen veszélyre.

Remélem tudtam segíteni :)

2010. aug. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!