Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy egyesek szerint a magyarok a földönkívüliektőltől származnak?

Figyelt kérdés

Én nem gondolom hogy ez igaz lenne, viszont ha megnéztek egy ábrát az emberré válás útjáról, akkor láthatjátok hogy azon hosszú részek kivannak pontozva*. Az ott történtekről semmit sem tudnak a tudósok.

Ezen kívül is van még néhány bizonyíték: tizenvalahány Nobel-díjas, dinamó, helikopter, villanymozdony, wolframszálas izzólámpa, szódavíz, golyóstoll, kéregöntésű vasúti kerék, gyufa, villanymotor, számítógép, Ford T-modell, léghajó és még sorolhatnám.


*Ez egy középiskolai történelmi atlaszban volt, hirtelen nem találtam ilyen ábrát az interneten


2011. aug. 28. 11:49
1 2
 11/20 Archyleus23 válasza:
egyetértek az elöttem szólóval
2011. aug. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Miért pont a magyarok? Miért nem a kínaiak például?
2011. aug. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
hát azoknak elég fura a tekintetük :D
2011. aug. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
én reptoid vagyok hüáááááááááááááá
2011. aug. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Most abból találták ki ezt,hogy magyarok találták fel amiket leírtál?
2011. aug. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

az, hogy csak a magyarok származnak tőlük, nos nem kicsit túlzás.

olvass summér eredettörténetet. ők konkrétan leírják az emberiség születését, amelyben idegen lényeket emlegetnek.

2011. aug. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Idegen lényeket vagy isteneket?

Nem mindegy.

Az a tény, hogy az ember mindig is szerette, ha valaki "vigyáz rá" a nagy és kegyetlen világban, és volt hozzá elég fantáziája, hogy isteneket teremtsen magának. Akár olyanokat akik szerintetek űrből érkeztek.

2011. aug. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
imádom az ilyen kérdéseket amikor az egyik fél lehülyézi a másikat kapásból, az meg vmi tudományos szöveggel visszaolt :D a tudományos oldallal vagyok, szerintetek hogy emelgették egyiptomban a z 1-2 esetleg 3 tonnás köveket????????? na?? :D
2011. szept. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Előttem szóló, ismerhették az emelőt, és akár egy nagyon kezdetleges csigát is, és volt rohadt sok munkásuk akikre nem kellett vigyézni ha rabszolgák voltak, ha pedig földművesek örültek hogy Ámon Ré dicsőségére gebedhetnek bele a munkába, mert ha nem akartak akkor bizony a krokodil fejű és testű isteneknek dobták őket a Nílusban
2011. szept. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Az ember és így a magyar is "istenektől" származnak, olyan "istenektől" akik megalkottak minket a saját képmásukra (humanoidok) és aki ktüzes szekerekkel és égi bárkákkal nagy hangal érkeznek a földre csillogó öltözetben... igen az idegenek teremtettek minket, régiesen: "istenek"
2014. júl. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!