Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Tételezzük fel, hogy minden...

Tételezzük fel, hogy minden élőlénynek van lelke. Az ufonauták is élőlények. Akkor visszajöhetnek szellem képében? Az 51-s körzetben is lehetnek "ufószellemek"? Vagy az ő szellemük visszament oda, ahonnan származnak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 01:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a szellemek lakásfüggők. Akik ott meghaltak, azok lehetnek ott. A szomszédok még talán, de mások nemhiszem :)
2010. jún. 1. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
mi van akkor ha lebontják a lakást?
2010. jún. 1. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

Ez hülyeség. Csak mondom, most is legalább 8-9 szellem van szinte minden házban, nálunk több is, pedig nemrég építettük. A szellemek energialények, amiknek 40-42 napig elegendő energiájuk van arra, hogy átlépjenek a következő dimenzióba, ami a mi dimenziónkkal párhuzamos. Ha le telik ez a 42 nap, elfogy a lény, a szellem energiája, és emberi energiát szív másoktól, hogy átlépjen. Azonban sokan itt maradnak, nem hajlandóak átlépni, mert itt már akármit megtehetnek, csak emberi energia kell nekik. Ők a kísértetek.

És a kérdésedre válaszolva: Szerintem is létezhetnek ufonauta szellemek, de mivel már fizikai formájukban az ember tudásával összehasonlíthatatlan képességekkel bírnak, nem hiszem, hogy ők a saját "otthonuktól" távoli helyen, ahol meghaltak, akarnak kísérteni, szerintem azon nyomban átlépik a dimenziók közti határt.

2010. jún. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
amíg itt nem telepedtek le,addig nem fognak itt földönkívüli lelkek cikázni..különben is ők százszor tudatosabbak,már életükben is tudják,mi jön a halál után,és mit kell tenniük..
2010. jún. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ufók olyan baromi intelligensek, hogy meg sem halnak.
2010. jún. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
És pont 42?
2010. jún. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem, ez a 42 nap változó lehet, de egy általánosított időtartam az, amit írtam, ezért 40-42, tehát leggyakrabban ennyi idő van.
2010. jún. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
És ha mégsem olyan okosak, hogy tudják, mi van a halál után? Azért ennyire csak nem lehetnek intelligensebbek nálunk. :D:D Nehogy már tudják, hogy mi vár rájuk odaát... ez annyira abszurd lenne... meg aztán, vajmi keveset tudunk erről, róluk, szerintem lehetséges. Csak azt nem tudom, mennyire paráznék be egy ufonauta kísértetétől ha az emberek szellemeitől is majd' összepisilem magam... xDD Meg aztán, ezek merő találgatások, nem? :) Elméletben lehetséges, hogy legyenek ufonauta szellemek. Nem?
2010. jún. 1. 14:46
 9/17 anonim ***** válasza:
Aki ezt a 42 naposat írta azt honnan tudja hogy ez igy van de most komolyan mert engem ez nagyon érdekelne. És szivesen el beszélgetnék vele az ilyen dolgokrol szóval léci ha van msn-címed akkor vegyél fel :D Peti55555@hotmail.com
2010. jún. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Felvettelek. Amúgy ezt nem lehet pontosan tudni, de egyesek szerint ennyi idő, míg az aura érzékelése lehetetlenné válik, ami pedig egyenlő azzal, hogy az életenergia (az aura sem más, mint puszta energia) elmúlik.
2010. jún. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!