Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki miért hisz az ezotériában?...

Ki miért hisz az ezotériában? A szellemekben-reinkarnációban-mágiában stb?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
azért mer a legtöb dolog létezik és nem csak kitalácio amit több ezer éve folyamatosan terjesztenek meg kitaláltak amikor ez elkezdööt még nemvoltak ijen filmet hogy csak egy bolond filmes kitalácioja meg minden régen nagyban üzték de mára már kevesen csinálják és akik nagybanüzik még mindig azok meg nem fedik fel maguka tmer a sok ugynevezet "gyáva"ember retegnetölük és inkáb elzárnák öket
2011. aug. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Démiennek szolics ***** válasza:
63%
Én is egyetértek drakonak szolics-al, bár én nem tudnám megmagyarázni, miért hiszek benne. Ez olyan, mintha egy keresztényt kérdeznél meg, miért hisz az ő Istenében.
2011. aug. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én már láttam szellemet még régen.

Mentem el otthonról és láttam egy nénit,aki a lépcsőn állt és nézegetett.Egy másodpercre elfordítottam a fejemet és már nem volt ott.

2011. aug. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ezek a dolgok kib!szottul nem hit kérdése.
2011. aug. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Lehet igazad van, kedves utolsó :D

Csak számomra elképzelhetetlen még belegondolni is, hogy ilyesmik vannak és léteznek. Ez 99,99%-ban abból fakad, hogy én még nem láttam nénit eltűnni 2sec alatt (aka szellem) vagy hasonlók és ahogy itt olvasgatom a különböző kérdéseket néha nevetni támad kedvem mint sem elgondolkozni, hogy ez talán van. Félre ne értsetek nem a úgy értem a nevetést, csak amikor olyan kérdést olvasok, hogy valaki meg akar idézni egy familiárist vagy démont és azt seggbe akarja rúgni ^^' akkor olyan furcsává válik ez az egész.

Lehet én vagyok túlságosan elfogult ebben a témában, de kíváncsi vagyok másokat akik ellenkezőleg vélekednek mi vitte rá őket.

2011. aug. 27. 19:35
 6/6 Softness ***** válasza:
én azért hiszek, mert nem tudok mást tenni. ha valaki ilyennek születik, nem lehet elmenekülni előle, ha akarom ha nem látok néha szellemet, hallom néha istent, megálmodok dolgokat, vagy tudom mit kell tennem, bevonzok pozitív eseményeket stb... kb. 15-16 évesen, nem akartam szembenézni evvel, de a szívemben van, nem menekülhetek előle, mostmár szeretem, hogy ilyen vagyok és sztem kiváltságos vagyok. de akik tanulják könyvekből, meg erőlködnek és akarják, hogy " én látni akarok, mert az tök jó" meg ilyenek, azokat az embereket nem értem, szerintem jobb néha tudatlannak lenni
2011. aug. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!