Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek az előző élet (ek) be...

Hisztek az előző élet (ek) be való visszautazásban?

Figyelt kérdés

hallottam hogy van ilyen, mármint hogy valakik csinálnak ilyet.

a, ha nem igaz, akkor hogy csinálják, hogy bevegye a páciens hogy az előző életében jár?

b, lehetséges hogy mégis igaz???


2010. júl. 22. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Nem hiszek. Ha valaki befolyásolható,és hinni akar benne,az elhiszi,amit egy "szakértő" mond neki.
2010. júl. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 BlackSword ***** válasza:
12%
Igaza van az elsőnek... Az ember egyszer él...
2010. júl. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen én hiszek benne!Az ember nem csak egyszer él.
2010. júl. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én megtapasztaltam, valóban működik. (SVT, hipnózis)

De a saját véleményem azt, hogy nem éri meg bolygatni, főleg nem hipnózis folyamán, ugyanis veszélyes is lehet.

Nem véletlenül nem emlékszünk bizonyos dolgokra.

2010. júl. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
elhiszem,mert számomra ez a logikus,de a fentiek(akárkik is azok akik a sorsunkat irányítják) vajon megengednék,hogy olyanba tekints bele,ami a jelenlegi életedben hátráltatna?Hacsak nem pont ez a karmád?Az élet célja a lelki fejlődés,és ezek a "vezetők" nem ellenünk vannak,hanem értünk.Ha valaki nagyon el akar menni egy korregresszióra,és valamiért sosem sikerül eljutnia,annak meg van az oka.Vagy ha el is jut,gondolod cenzúrálatlanul minden emlékéhez hozzájut?Nem hiába nem emlékszünk rá,magunktól kell rájönni bizonyos dolgokra,amire nem feltétlen az elző életeink adnak választ.Amúgy sok könyvet olvastam erről,ami legfőképp bizonyítás,nyomozás,hogy a személy elmondása szerinti élete létezhetett e,és igen kecsegtető bizonítékok támasztották alá ezt a módszert.Én elhiszem nekik.Csak az emberek néha abban is kételkednek,ami az orruk előtt hever,s nem is baj ez így,mindenki maga jöjjön rá,mi is ez az élet-halál körforgás,és mi ez a játék,amiben mindannyian szerepelünk. :)
2010. júl. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 BlackSword ***** válasza:
0%

ma 10:00!

Érdekes, hogy pont Te beszélsz szellemi fejlődésről, mikor megragadtál az 5éves kislányok szintjén... Ők szoktak az ágyuk alatt szörnyeket látni...

Ez a megengedés dolog... hát had ne már... Hiszen az ember szabad, az akarata is szabad... Gondolkodik, tehát van... Akkor mások nem akadályozhatják... Azt teszel, amit akarsz... Vagy éppen nem teszel olyat, amit nem akarsz... Nem úgy, mint a szellemesdit játszók, hogy a szellemek nem engedik... hogy nem engedhetnének, amikor nem is léteznek...

Az embernek nem szelleme van, hanem öntudata... Nem reinkarnálódik, nem vándorol a lelke... Az lélek gyakorlatilag az irodalomban, és a gyáva emberek fantazmagóriáiban létezik... Bár a kettőnek semmi köze egymáshoz... Egy költő a lélek szót nem arra használja, amire az átlagos emberek... Egy versben bármi megtörténhet... Az életban nem...

2010. júl. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Te is nagyon öntudatos lehetsz.Attól,hogy valamit nem látsz még nem biztos,hogy az nincs.Attól,hogy ez a véleményed még nem kell egyből ilyen stílusban válaszolnod lenézned másokat.Az érzéseidet sem látod mégis van és erősen befolyásolja a döntéseidet nem?A szeretet sem kézzel fogható mégis az egyik legnagyobb fegyver a világon csak sokan nem tudják használni.Ha nem hiszel az ilyesmiben attól még elfogadhatod azt,hogy valaki máshogy lát dolgokat.Menj el egyszer egy médiumhoz én már felvettem a kapcsolatot a mamámmal.Garantálom neked,hogy az nem kamu.Kőkemény valóság.Olyan dolgok történnek ott amit egyszerűen nem tudsz megcáfolni.Szép estét mindenkinek!
2010. júl. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
és milyen veszélyei lehetnek????
2010. júl. 23. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!