Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van élet a halál után? Hisztek...

Van élet a halál után? Hisztek a természetfeletti jelenségekben?

Figyelt kérdés
Eddig nem igazán érdekelt az ilyesmi, de egyik ismerősöm mostanában fura dolkokról beszél és elkezdett érdekelni. Ti mit gondoltok az ilyen témákról?
2010. aug. 14. 17:29
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
71%
Én a reinkarnációban hiszek, az a legésszerűbb, tehát van.
2010. aug. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
45%
Hát szerintem nincs semmi a halál után. Kikapcsolsz, elsötétül a kép és olyan mintha aludnál... Bár az újjászülésben egy icipicit én is hiszek. Vannak olyan dolgok, amikre úgy érzem, hogy már átéltem egyszer.
2010. aug. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
36%
Nőjetek már fel végre! Ez mind hülyeség!
2010. aug. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
82%

(első vok)

A reinkarnációt még az is alátámasztHATja, hogy néhány pár-éves gyerek még emlékszik olyan helyszínekre a földön, vagy olyan emlékei vannak, amit még sehonnan sem tudhat. Ezekről rajzolnak, meg beszélnek. Talán egy előző életből...

2010. aug. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Helló. :D


Azt kell, hogy mondjam Élet mindig van, ugyanis örök a létezés. A halál a születés "ellentéte", tehát csak egy-egy váltópont a szakaszok közt. A Természet pedig a mindenségnek is nevezhető, vagyis olyan, hogy természetfeletti, végül is nincs. Egyetlen "valamit" mondhatunk annak...a Természet megalkotóját és fenntartóját, de hát Ő maga a természet is egyben. :)


ui.: Bármi lehetséges, csak nyitottnak kell lenni a valóságra. :P


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. aug. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim válasza:
62%
Nekem sokan mondtak már mindenfélét, de az utóbbi időben egyre inkább úgy érzem, hogy ha valaki meghal, akkor kész, vége. Nem kerül egy másik világra vagy ilyesmi. Sokan beszélnek a halál közeli élményekről, de hallottam, hogy dokik azt állítják, ezek csak az agy szüleményei. Illetve ha meghalsz, akkor érzékeid sem működnének, nem látnál, nem gondolkoznál stb, mert az agyad elhal, felbomlik mint egy falevél. Lehet túl realista vagyok, bocsánat.
2010. aug. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
26%
Én hiszek. Többször tapasztaltam. Láttam háromszor szellemet, egyszer UFO-t, háromszor ufonautát.
2010. aug. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
62%

Előző:


És pszichiátert hányszor?

2010. aug. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
28%

Előző:


Sajnállak, hogy olyan alacsony értelmi szinten vagy, hogy nem képes az agyad befogadni azt az információt, hogy ufók, szellemek igenis léteznek.

2010. aug. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
40%

Ma divat a középkori babonákban hinni,szellemeket látni stb.

De még senki nem jött vissza a halál után,hogy beszámoljon arról,hogy létezik-e valamilyen élet a halálunk után! Aki pedig szellemeket lát,az bebeszéli ezeket magának! Az emberi elme csodálatos dolgokat tud produkálni, a hiszékenység és az ostobaság még többet!

2010. aug. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!