Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet mégis igaz ez a 2012-ős...

Lehet mégis igaz ez a 2012-ős dolog?

Figyelt kérdés
Tudom már volt 1000x ez a kérdés de mi van ha van benne valami...gondoljatok csak bele manapság hová tart ez az Ország a Világ mik történnek lehet télleg lesz valami "változás"
2011. szept. 7. 18:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

A legnagyobb változás az lesz, hogy jegyes leszek. XD Nekem akkor kezdődik minden. :)

Én csak a magyar politikától félek, meg hogy pár megszállott hülyegyerek felrobbant majd valamit, hogy legyen akkor már világvége...

2011. szept. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Invázió lesz.
2011. szept. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Szerintem ezen nem érdemes agyalni, hogy mi lesz 2012-ben, mert nem tudhatjuk előre.

Lehet, hogy lesznek változások, de az nem világvége lesz, de attól még, hogy agyalunk rajta, nem lesz jobb/rosszabb.

Majd itt lesz 2012 és akármi lesz, kitaláljuk, hogy akkor most mit csináljunk. Ha valami fantasztikus dolog történne, annak örülni kell, ha meg valami nagyon rossz, akkor azt kell kitalálni, hogy hogyan másszunk ki belőle.

Azt én is elképzelhetőnek tartom, hogy lesz pár fanatikus, akik a hecc kedvéért majd csinálják a fesztivált, de ha valami nagyon nagy hülyeséget csinálnak, amivel kárt okoznak másoknak, akkor börtönbe kerülnek. Ha ez nekik nem visszatartó erő, akkor az az ő bajuk.

Üdv: Napirai

2011. szept. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
2012-ben megváltozikminden !
2011. szept. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Utolsó, ezt részletesen kifejtenéd? Mert engem nagyon érdekel. Hogyan változik meg minden? Lehet, hogy meglepő, de engem nemcsak az érdekel, hogy Európában mi fog történni 2012-ben, hanem pl. az arab világban, illetve Afrikában mi fog történni 2012-ben.

Melyik vallás fog elterjedni a világon, stb.?

Mi van, ha elterjed az a bizonyos vallás, és nem érzek arra késztetést, hogy felvegyem azt? Vagy én is megváltozom, és mégis felveszem azt a vallást, amely el fog terjedni 2012-ben?

Üdv: Napirai

2011. szept. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Az emberek egy része sokkal jobban fog tudni szeretni, míg a többi lassan más világokba kerül, durva fizikai síkokba!
2011. szept. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, és azt tudtad, hogy Jézuska I. Heródes király idejében született, aki kr.e. 4-ben halt meg? ez azt jelenti, hogy máris min. 4 évvel nem tudunk a mi naptárunk szerint elszámolni. szal mikor is lesz az a bizonyos 2012?!
2011. szept. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Utolsóelőtti, amit írtál, én azt abszolute nem értem.

Az még ok, hogy az emberek egy része sokkal jobban fogja szeretni embertársait, és a bolygót, de mit jelent az, hogy a többiek más világokba, durvább fizikai síkokba fognak kerülni?

Üdv: Napirai

2011. szept. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Szia Napirai!

Arra gondoltam, hogy aki nem tud olyan szinten rezegni mint a föld az betegségben vagy egyéb ok miatt fog meghalni és más dimenzióban születik ujjá. Olyan világban ahol a legnagyobb érték a pénz, hatalom, erőszak...stb

2011. szept. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Utolsó, akkor velem nem tudom, mi lesz 2012-ben, mert van egy hatalmas problémám. Szeretnék új szerződést kötni Istennel, vagyis vallást váltani, és nem igazán tudom, mi mellett kötelezzem el magam? Mi lesz, ha ezt magammal fogom hurcolni a 2012-es évre, akkor mi lesz velem 2012-ben?

Üdv: Napirai

2011. szept. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!