Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miről lehet észre venni ha...

Miről lehet észre venni ha valaki energia vámpír? Mondjuk családon belül?

Figyelt kérdés
Biztosan hallottatok már erről...
2011. szept. 11. 17:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Abból, hogy olyan leszel, mint egy kifacsart rongy. Sajnos én többször igy jàrok, ha a sógornõim között vagyok. Még ràadàsul annyira szomorù leszek, ha elmegyek tõlük. Màr lassan nincs is kedvem menni közéjük.
2011. szept. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ismernél energiavámpírt, nem kérdeznéd, hogy lehet felismerni. Lefáradsz tőle hamar.
2011. szept. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Rosszabb lesz a kedved, jelentéktelenebbnek érzed magad, szó szerint "elszívja" az energiádat.
2011. szept. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
Minden embernek rendelkezésére áll ugyanaz az erőforrás, amiből akár fölösen is meríthet. Nem értem, hogy egyesek miért gondolják azt, hogy a másik tőlük veszi el az energiát. Ne vedd magadra másnak a gondját, és akkor nincs más gond csak a sajátod, azzal meg jól elvagy, ugye...
2011. szept. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
40%
Ti komolyan hisztek ilyen baromságban? Ha így is van, legalább az ezotéria témában legyen, ne ott, ahova NORMÁLIS emberek is járnak, ha kérhetem... Köszi!
2011. szept. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:01


Szerintem meg van ilyen...ha nem hiszed el akkor bezárlak a tesómmal egy szobába 15 percre,megnézem hogy jössz ki...:)

Akkor nem fogod ezt mondani...

2011. szept. 11. 18:04
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

Én is ismerek fárasztó embereket, kedves kérdező, de nem találom ki róluk, hogy energiavámpírok meg vérszopó mumusok... Egyszerűen vannak ilyen emberek, akiknek nincs kivel normális keretek közt beszélgetni és másokat árasztják el a hülyeségeikkel..

Ismertem egy csajt, munkából hazafelé a buszon mellém szokott ülni, jobban lefárasztott, mint a meló... De attól még nem energiavámpír, csak nem veszi észre, hogy az embereket rohadtul nem érdeklik az ő dolgai.

2011. szept. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nővérem az,hívő pszichopata mindig prédikál ha kíváncsi vagy rá hanem,csak 5 percig bírom ki mellette egyhuzamban közbe meg nagyokat ásítok,utána otthagyom mert már nem bírom a jelenlétét.
2011. szept. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben semmi ezoterikus dolog nincs (legalábbis nem feltétlenül). Ezt szoktuk hétköznapi értelemben is használni. Vannak emberek, akiknak a társaságában tökre feltöltődsz (feldobódsz) meg vannak olyanok, akik rendesen elrontják a hangulatod, lefárasztanak. Az utóbbira szokás mondani, hogy energia vámpír. Nem kell féltétlenül spirituálisan érteni. (Pl van egy 3 éves kislány, akire vigyáznom kell általában, és ő igazi kis energiavámpír. Fél óra alatt képes teljesen kikészítni, lefárasztani. De ezt nem úgy értem, hogy a spirituális kivetülése rátapad az aurámra és megcsapolja. :D Egyszerűen csak agyilag leamortizál. )
2011. szept. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Szerintem is vannak ilyen emberek, de ez már túlmegy a fárasztásos emberektől szerintem. Nekünk pl nem egy ember van a családban, aki felrakja bizonyos időközönként ugyanazt a lemezt, azaz ugyanabban a párkapcsiba marad, csak előbb elköltözik, majd vissza, utána minden happy majd újra, és a két időszak közötti időben mi szívunk, ezálltal biztosítva van az energialeszívásunk rendesen.
2011. szept. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!