Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A pozitív energia, vagy minek...

A pozitív energia, vagy minek a hatása lehetett ez?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekes élményem volt, a metrón utaztam és az egyik megállónál felszállt egy középidős nő, én még ilyet nem éreztem, valahogy boldogság öntött el, nagyon jókedvű lettem, energikus, és éreztem, sőt tudtam hogy ez miatta van az ő közelségében érzem..Mindezt úgy hogy alapvetően rossz hangulatban voltam a találkozás előtt. Mi lehetett ez az élmény? Komoly válaszokat várnék.

Köszönöm szépen!


2011. szept. 20. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az aurája; kisugárzása; bio energiája (mindegy hogy nevezzük) hatott rád. Velem egyetlen egyszer fordult elő ilyen eset, egy nagyon rokonszenves férfi szállt fel a buszra, valami hihetetlen érzést éreztem, még soha nem tapasztaltam olyat. Határozottság, barátság, szeretet, már évekkel ezelőtt történt, még is emlékszem az érzésre.
2011. szept. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen pontosan ez az! :) Még én se éreztem soha ehhez foghatót, fura dolgok vannak.. :)
2011. szept. 21. 00:57
 3/3 Milanista válasza:
100%
Jól gondolod, az illetőnek nagyon sok energiája van, ami pozitív. ezek az emberek tudnak energiával gyógyítani, biztos hallottál már róla.Bioenrgia, biorezonancia.
2011. szept. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!