Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mivel mutatható ki az emberi...

Mivel mutatható ki az emberi chi energia? El tud-e fogyni? Ha igen mik a tünetei?

Figyelt kérdés
Hallottam még olyanról is, hogy a körmünkben lévő holdacskának a chi energiához van köze.
2011. ápr. 16. 10:31
 1/3 anonim válasza:
27%
ehhez nem ért senki,kamu az egész,de biztos jó sok pénzt fogsz ráelkölteni,hajrá:D egyébként van ezotéria témakör
2011. ápr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha a chi nem is létezik, valami belső energiánk biztos van... persze nem is úgy mint a narutóban a csakra.

Láttam már Sifu Robert Lyonst egy vasrudat kettétörni mutató és középső újját használva... Azt normális edzéssel nem lehet elérni hogy mennyen, viszont "elvileg" ha tudod irányítani a chi-det akkor megtudsz úgy erősíteni egy testrészt mondjuk, hogy kemény legyen mint a beton. Ajánlom a shaolinpapos videókat youtube-on. Nem véletlenül meditálnak órákat és tanulják a chi kontrolálását.


Szerintem el tud fogyni.... ha meghalsz, amíg chi van, addig élsz, talán nem véletlenül életenergia a magyar neve

2011. ápr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Chi univerzális életenergia. Ami struktura nélkül is létezik. Az ember strukturált képlet, más energiái vannak, de tény hogy közvetíteni a chi-t tudja. Az energia információt tárol, és az információ milyensége határozza meg az energia polaritását. Elfogyni valóban csak a struktúra felbomlásakor tud (halál) Nem lehet valakinek se több se kevesebb energiája mint ami a struktúra működésének leírásához kell, így a chi csupán a minőségét tudja változtatni, a mennyiségét nem.
2011. ápr. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!