Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hová menjünk nyaralni? 2...

Hová menjünk nyaralni? 2 gyerek (4 éves kisfiú,3 éves kislány) plusz szülők

Figyelt kérdés

Adjatok légyszi tippeket! Igazából tengerpartra gondoltunk, de ne kelljen sokat utazni,és legyen homokos a part.

Tapasztalat? Ajánlások?


2009. jún. 23. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Menjetek Paraliara. Közvetlenül Paralián eléggé fel szokott kavarodni a víz, de Alikes-nél, ahol a sóbánya is van, kristálytiszta, és nagyon-nagyon sekély, rengetek rákkal, csigával. kagylóval. És ami a lényeg, hogy szinte senki nincs ott, max 1-2 ember, és a gyerekek nagyon szokták élvezni. :D

Viszont Paralián nagyon-nagy élet van, nem fogtok unatkozni.

Szegedről kb. 12 óra alatt lehet leérni.

2009. jún. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én javaslom Horvátországot, nincs messze autópályán hamar le lehet érni. Mi már 2-szer, nagyon jó volt. Igaz a partok nem homokosak, de sztem jobb a kavics mert akkor tisztább a víz. mi egyébként Crikvenicában voltunk:ott kavics,,,a KRK szigeten van homokos rész is. 2 éve pedig Porecben ott a lagúnák nagyon gyerekbarát helyek.szóval én nagyon javaslom horvátországot
2009. jún. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindkét tippet,megnéztem, tényleg szép helyek. Tudtok szállást ajánlani? Vagy szervezett utazással jobb menni? (a gyerekek buszon nem hiszem, hogy bírnák)
2009. jún. 24. 11:07
 4/4 anonim ***** válasza:
2.válaszoló vagyok:mi autóval mentünk horvátországba, Budapestről. Mi apartmanban voltunk magánapartman-mindkét alkalommal és nagyon jó volt. Mi az autoclub travellel voltunk és itt lehet válogatni bőven az apartmanok közül!!
2009. jún. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!