Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az ilyen dolgokban lehet hinni?

Az ilyen dolgokban lehet hinni?

Figyelt kérdés
Olvastam egyik újságban,hogy ha szülinapod van akkor aznap este pontban éjfélkor kívánhatsz valamit és elvileg teljesül.? Ezekben mennyire lehet hinni?
2011. szept. 14. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
attol füg mit kivánsz 50-50% ok ezek.
2011. szept. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

ezt most komolyan gondolod, kérdező?


én meg azt hallottam, hogy ha átmegy az úton előtted egy fekete macska, az szerencsétlenséget jelent.

2011. szept. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
A születésnap gonosz dolog ne higgy neki
2011. szept. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen komolyan gondoltam. Kíváncsi vagyok más véleményére ;)

köszönöm a válaszokat.

2011. szept. 14. 20:44
 5/10 x) ***** válasza:
63%
Szerintem csak akkor ha olyan okos dolgot kívánsz ami úgy érzed nélkülözhetetlen és nem csak önzésből szeretnéd :) például kérhetsz egy Fila táskát hogy menő legyél, vagy kérhetsz egészséget, jólétet is, vagy hogy ha valaki beteg a családban akkor gyógyuljon meg. :) de egyébként attól függ mennyire van szerencséd. Nem mondom hogy maga a végzet teljesíti a kívánságodat, de talán be tudod vonzani ha hiszel benne :)
2011. szept. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 life is beautiful válasza:
55%

Higgyél benne:)

akkor valóra válik

2011. szept. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Lehet hinni benne, csak nem érdemes.
2011. szept. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Tom Benko ***** válasza:
30%
Lehet hinni. Meg lehet hinni ezer más dologban is, csak teljesen értelmetlen szellemi pocsékolás.
2011. szept. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Na de melyik éjfél? Az előttei vagy az utánai? Na meg az éjfél maga csak egy mikropillanat, annyi idő alatt nem tudsz kívánni semmit, mert vagy átcsúszol a holnapba, vagy még aznap csinálod. Szóval hiába lenne igaz, senki sem tudná kihasználni.
2011. szept. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
ez olyan mint hogy ha a f*bookozás után vizet iszol, akkor az utolsó komment rólad igaz lesz?
2011. szept. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!