Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egy friss cikket keresek....

Egy friss cikket keresek. Látta már valaki az interneten, vagy hallott már róla? És ha igen melyik oldalon?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm mesélte, hogy egy kislány visszatért a halálból és olyanokat mesélt, amitől az embernek a hideg futkos a hátán. És pont ez az amit nem tudok, mert az illető nem emlékszik melyik oldalon találta, én pedig sajnos nem találom. Ha valaki ráakad az belinkelné? Köszönöm!
2011. szept. 19. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz aki a halott nagyapjával beszélt vagy kivel, meg hasonlók?
2011. szept. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gianna Jessen: abortusz tulelo!
2011. szept. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy a két személy ugyanaz-e, de a világvégéről mesélt. Állítólag Isten okkal küldte vissza, hogy elmondja, hogy a világvége nem el fog jönni, hanem már itt van. És még egyéb dolgokat is mondott. Kíváncsi lennék miket, a cikket viszont még most sem találtam meg.
2011. szept. 20. 17:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne pedig :(
2011. szept. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, teljesen véletlenül pár perce kaptam egy e-mailben, nem ezt kerested?

[link]

2011. szept. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket, még nem láttam az oldalt, ezek is érdekesek, de nem erre gondoltam. Ezek szerint nem csak engem foglalkoztat a téma. :)

A kisfiúval történteken meglepődtem, hihetetlen mégis elhiszem, mert biztos van ilyen. De a nő meséje, az nekem túlságosan meseszerű.

2011. szept. 22. 20:35
 7/7 anonim ***** válasza:
No, én őrá gondoltam, csak nem emlékeztem rendesen. Akkor sajnos nem tudok segíteni.
2011. szept. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!