Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen vicces mondatai,...

Milyen vicces mondatai, beszólásai, megjegyzései vannak/voltak kicsi gyerekeiteknek? Olyanokra gondolok, amelyeket az ember felír egy naplóba, vagy mélyen elraktározza magában és ha eszébe jut, sírva nevet tőle.

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 11:08
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
93%

Volt pár szó, ami még most is megnevettet és örökre megjegyeztem.

Hajszál = Hajszáldi (nem tudjuk miért di, de nagyon sokáig így mondta)

Ki kell nyitni = Ki kell nyitítani :)

Őket = Őkeket

Titeket = Tégeteket (valahogy így)


Indián meg valami összevonása a szomszéd fiúk hatására: INDIÁTOR


Vuk dala: Ragasz, mint a róka

Stb.

2011. okt. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
89%

Ja és amin könnyesre röhögtük magunkat az amikor cirkuszban voltunk a barátnőmékkel. Volt egy indián, aki ilyen szalagon táncolt a levegőben, jó kis zenére. Néztük-néztük a lányom egyszer csak megszólal (úgy, hogy előtte soha nem mondta): Rock end Roll

Ez így nem az igazi, de akkor ott...

2011. okt. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
93%

Én gyűjtöm a gyerekdumákat a rokonságtól, párat bemásolok ide:


Ágika (2 éves) apukája több hétig nem volt otthon. Anyukája viszont ez idő alatt beteg volt, így többször is el kellett mennie az orvoshoz (aki férfi…). Apuka hazaér, mire Ágika elújságolja neki: - Apa, anya bácsihoz jár!


Mama Pistinek: - Olyan szép, aranyos kis pofid van!

Mire Pisti (6 éves): - Mama, dugulj már el!


Pisti (5,5 éves) rajzolt egy háromlábú macskát.

Erika: - De, hát ennek csak három lába van…

Pisti egy rövid gondolkodás után: - Sebaj, úgyis kalózmacska!


Mariann: - Most már hagyd abba a rosszalkodást!

Bobó (4 éves): - Most azért haragszol, mert azt mondtam, hogy infláció?


Mama Pistinek: - Gyere, adj egy puszit!

Pisti (6 éves): - Nem.

Mama: - De, miért nem adsz?

Pisti: - Allergia.


Pisti (7 éves) a Da Vinci-kód filmcím hallatán: - Micsoda? Da Vinci HÓD?


Noémi (9 éves) előtt elszalad egy kis gyík: - Hát azért gyík, hogy szaladgyík!


Dalma (2,5 éves) egy kép láttán, amin a Mikulás ül a szánban, kezében egy ostor, és a szarvasok húzzák a szánt: - Azt hittem a Mikulás üldözi a szarvasokat és jól meg fogja őket verni.


Dalma (2,5 éves): - Apa, neked tipikus orrod van. Nagyon tipikus.


Pistitől (1,5 éves) kérdezik az állatkerti látogatás után:

- Melyik volt a legszebb állat?

- Anya!


Pisti (4 éves), mivel nagyon szereti az anyukáját: - Úgy szeretnék én is anya lenni!


Pisti (3 éves): - Anya, te olyan szép vagy…..mint apa!



Lányom még csak 1 éves, de már nagyon várom a beszólásait. :)

2011. okt. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
92%

Kisfiam tegnap (2,5 éves):

-anya dele(gyere)

-itt vagyok, mondjad

-mondom

-mondjad :)

-mondom (de mindeközben mélyen a szemembe nézett)

-mondjad

-mondom....(Egy kis szünet)..na ezt megbeszéltük!

Akkorát nevettem, olyan édes volt


Ma pedig öltöztettem reggel a tv előtt, erre leszól:-menj már arrébb nem látom a tv-t. (2,5 éves, na mondom szép)


Boltba meg mindig pudingot akar vetetni és hónapok óta a bevásárlás úgy zajlik, hogy anya kell pudinka, pudinka kell nekem!És ezt üvölti, de az ő szájából persze máshogy hangzik.

2011. okt. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
92%

Nagy társaságban voltunk, és a testalkatról beszélgettünk. Kisfiam 5 éves, egyszer csak megszólal:

- Anya, neked nagyon nagy feneked van. (A történethez hozzátartozik, hogy alig van súlyfeleslegem, nők közül én voltam a legvékonyabb a szobában.)

Erre a férjem: - Ádikám, dehogy van nagy feneke anyának.

Ádám: - De hát látom, nézd csak meg jól. Vak vagy?

Dőltünk a röhögéstől.


Kislányom 2,5 éves, mesét nézett. Anyukámék pont látogatóban voltak, és odament, hogy megpuszilgassa kicsit. Lánykám nem látta tőle a mesét, megszólal:

- Mama, menj odébb kicsit, nincs időm veled foglalkozni.


Ez pont tegnap történt, de még mindig könnyezve röhögök, ha eszembe jut. :D :D

2011. okt. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
92%

11:33-asnak

Ez nálunk is rendszeres beszólás már régóta, hogy nem látom a tv-t.


Apával játszanak. Kicsi kora óta az az esti móka, hogy apa megcsócsálja, tehát agyon puszilgatja a "babát". Múltkor egyik este:

Apa: Jövök, és megeszlek.

Niki: Ne, anya ments meg.

Én: Miért kell megmenteni.

Niki: Mert apa egy jagadozó!


Akkor hallottuk tóle először és nagyon jól beillesztette a beszédébe.

2011. okt. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
93%

Kislányom 2 éves korától 4 éves koráig az autó helyett abtó-t mondott. Az óvoda helyett óda és obi. A radiátor helyett radrátitor. Szivárvány helyett szibárgány.

Most 5 éves és a szomszédban baba lett. Pistának hívjuk az apát és a kisfiát Benjaminnak nevezte el. Megkérdezte a lányom: Miért nem Bendzsamin Király Pista a neve?

Meg a Tescoban elment előtte egy frfi és megkérdezte hangosan: Miért ilyen kövér ez a bácsi?

Amikor megtudta, hogy tesója lesz és pakoltuk fel a kocsira a fát, kb. 6-7 hetes lehettem, elvette tőlem a kuglit és azt mondta, hogy : anya ne hajolj le, mert meghal a kisbaba a pocakodban!

Akkor 3,5 éves volt.

2011. okt. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
93%

Egy év van a gyerekeim között, gyakran nézték Őket ikreknek. Nem nagyon örültek neki. Egyszer a boltban azt mondta egy néni: "De aranyos ikrek!" Erre tök egyszerre a két gyerek:"Nem vagyunk ikrekek!"

Hason fekve olvastam az ágyon, amikor odajött az akkor 5 éves lányom:

- Anya, de szép nagy lapos feneked van!

A férjem azóta is emlegeti.

2011. okt. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
92%

Kisfiam 3 éves, de még mindent a szájába vesz, megrág. Már 1 hete elvettem tőle a legót, és kiraktam a kutyának, hogy Ő jobban meg tudja rágni. Volt nagy hiszti, ígérgetés meg miegyéb. Persze nem adtam a kutyának ,csak úgy csináltam. Tegnap megint szóba hozta a legót, és mondtam neki, ha jól viselkedik akkor a Télapó visszahozza a legóját. Este, lefekvéskor nagyon gondolkodik, mire közli, hogy szerinte ha csak elásta a Carlos akkor nem fogja odaadni a Télapónak, ha meg megette akkor a Télapó biztosan nem fogja a kutyasz@rból Őneki kiszedni, mert Ő nem fogadott szót.

Ha sötét van,akkor mindig mondja, hogy késő van. Valamelyik nap oviból hazafelé belenéz a kapubejáró alatti árokba, és mondja nekem, hogy anya nézd, milyen késő van ott lent.

2011. okt. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
90%
Mikor még kicsi volt a lányom,úgy 2 év körül,általában ezzel a mondattal keltem fel,"jajj öreg csontjaim!" (27 voltam) Addig fel sem tűnt mit beszélek,míg egyszer egy nagy áruházban a pénztárnál visszatettem a bevásárló kocsiba,hogy apának segítsek,benyögte nekem míg emeltem be, hogy "jajj öreg csontjaim!" Na azóta nem mondom,hogy öreg vagyok!
2011. okt. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!