Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A sorsom ellen cselekszem,...

A sorsom ellen cselekszem, azért nem tudok előre lépni az életben? Vagy csak még nem küzdök mindig elég erősen?

Figyelt kérdés
Már lassan 2 éve tart ez az állapot, nem tudok előre lépni az életben, ugyanott vagyok, ha megpróbálok tenni érte, mindig jön valami rossz, akár gondolatok formájában, akár események formájában, ami úgymond megakadályoz, visszalök a semmittevésbe. Alapvetően úgy gondoltam, minden ember saját sorsának kovácsa, de már nem tudom. Most vagy még mindig nem küzdök elég erősen, vagy egyszerűen lehet nem is kéne küzdenem, hanem más irányba elindulnom. Sokat fejlődtem már a 2 év alatt így is, tényleg rengeteget gondolkoztam, szinte teljesen megváltoztam, a pozitív irányban, de valami még nem jó.
2011. szept. 24. 12:25
 1/2 anonim válasza:
Egy életfeladatot még nem oldhattál meg, ezért érzed úgy, hogy megrekedtél. Próbáld meg feltárni a félelmeidet, mi az, amivel nem mersz szembenézni?
2011. szept. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudsz a sorsod ellen cselekedni, mivel magad sem tudod, mi az.
2011. szept. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!