Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Fél liter abszint után életben...

Fél liter abszint után életben maradok vagy létrejön a beképzelt reinkarnáció állapot?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Fél liter abszint után ha nem kapsz gyomormosást alkoholmérgezésben meghalsz legrosszabb esetben. Bár fél liter még nem is olyan sok.
2011. szept. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Nem kell sokat innod belőle. De ajánlom néhány abszintos oldal forrásait, ott minden leírnak; Hogyan fogyaszd proper, hogy elérd a várt hatásokat, vagy nem vártakat.
2011. szept. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

reinkarnációban nem lesz részed, de teleportálás előfordulhat :)

(egyik pillanatban a kocsmában vagy, azután az árokparton találod magad)

2011. szept. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Itt kábé leírják a lényeget: [link]


Ugyanolyan az erőssége és a hatása, mint bármely röviditalnak, pl. pálinka. A pszichoaktív meg egyéb hatása csak hoax volt, amit állami szinten is bevettek.

2011. szept. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Phoney ***** válasza:

Ennyi alkoholba már bele lehet halni, ha ez érdekel. (Kivéve ha túl lassan iszod.)


A túl erős szesz állítólag halálos is lehet (ezt valami orvosi szövegben olvastam, előtte én sem hittem el), mert ha a gyomor nyálkahártyáját hirtelen nagyon felingerli, az szívleállást okozhat. Persze gondolom nem túl gyakori, mert arról tudnánk:)

2011. okt. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kipróbáltam és nem haltam meg :)
2011. okt. 2. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!