Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek ez valami képesség?

Szerintetek ez valami képesség?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és elég érdekesnek találom amik történnek velem. szóval megérzek dolgokat, ki fog felelni, mi fog történni stb. meg ilyenek. persze lehet ezt a véletlenre fogni, de aztán leteszteltek a barátoim egy pénzérmével. Szóval feldobták 10-szer és mindig tippelnem kellett fej vagy írás. 10-ből 10-et eltalálok rendszeresen, mert megérzem ezt is. szerintetek ez egy képesség vagy mi? bővebb infót szeretnék köszönöm.
2011. szept. 24. 22:10
 1/6 anonim válasza:
Szerintem annyi az egész, hogy vannak jó megérzéseid de nem hiszem hogy valami hű de különleges nem tudom micsoda lennél. és is nagyon sok mindent megérzek, lehet ezért látom ennyire természetesnek, hogy valaki tud előre dolgokat. 16/L
2011. szept. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ja és ha a helyedben lennék és ennyi mindent tudnék előre nagyon a javamra fordítanám xD :$ meg segítenék másoknak vele ha tudnék:$$^^
2011. szept. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, kedves utolsó hozzászóló, neked soha nem lesznek ilyen képességeid, ugyan is aki a saját javára használja ezeket-vagy is ilyen ember-az sajna nem kap ilyen adottságokat:)-ezért van az, hogy sosem olvasni ilyet az újságokban: "egy jósnő nyerte a lottó 5öst:D"
2011. szept. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Anno ez az eset pont előfordult velem. És még azt is mondtam elötte, hogy meg mondom 10 ből 10 alkalommal mi lessz, fej agy írás. Csalni akartam, de az jött ki mindig amit tippeltem. Aztán persze hízott a májam, pedig csak mákom volt. Erre mondják, egy életbe egyszer fordul elő. Meg ez 50 - 50%. Dobó kockát már nem fogsz eltalálni 10-szer.
2011. szept. 25. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jók a megérzéseid. :)

Tudom, milyen érzés, kiskorom óta ugyanez van velem is. Fejleszthető egyébként.

Elmondtam a suliban az egyik tanáromnak,azt mondta, keressek fel egy hozzáértőt, mert ez képesség. (Már azt is tudom, kihez menjek vele.) Jah, és hogy csak jóra használjam. :D

17/L

2011. szept. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 10 éves korom óta vannak kb ilyenek. Sokszor "életet mentett" már :D Persze azért a veszélyt illik is megérezni.


18/L

2011. szept. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!