Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet ez ellen tenni? Súlyos...

Lehet ez ellen tenni? Súlyos a helyzet.

Figyelt kérdés
Együtt élek a barátnőmmel, akit szinte minden éjjel rémálmok gyötörnek. Eleinte nem volt ezzel probléma, beszélt álmában, dünnyögött valamit, nem is zavart. Viszont az utóbbi időben megváltozott, eldurvult a helyzet. Néhány napja arra ébredtem éjszaka, hogy üti a testemet, ahol érte, majd eldőlt. Felébresztettem, hogy ezt miért csinálta, de nem is emlékezett rá. Tegnap előtt pedig szintén az éjszaka közepén felkelt, hogy neki mennie kell suliba, és leakarta állítani az ébresztőt, ami mellesleg nem is szólt. És ez még csak két eset a sok közül. Alig bírok már mellette aludni, álmatlan éjszakáim vannak, kimerültem, de mégsem mondhatom neki azt, hogy költözzön haza. Mit tanácsoltok? Nem vagyok jártas az alvásfázisban történő dolgokban, de lehet ez ellen tenni valamit?
2011. szept. 28. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Tulhajszolta magat, idegkimerultseg! Lazitania kell, esetleg menjen el egy orvosi kivizsgalasra!
2011. szept. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 MarySue ***** válasza:
Hát igen, egy doki nem ártana! Esetleg tudna ajánlani valamilyen homeopátiás altatót, amivel nyogodtabban alhatna.
2011. szept. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

esténként citromfü tea

de szerintem is dokihoz kellene mennie

2011. szept. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A doktort én is javasoltam, de nem hajlandó elmenni.
2011. szept. 28. 13:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nem hajlandóság kérdése. Ez durva alvászavar, lehet kísérletezni homeopátiás meg gyógynövényi dolgokkal (citromfű, orbáncfű, levendula). Ha nem használnak: doki.
2011. szept. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyugtato vagy Hangulatjavitotea kevereket lehet keszen megvasarolni es ebbol kellene naponta 2-er fogyasztania.

Kell talalnia egy relax, egy olyan technikat, ami kikapcsolja ot, tehat este elmenni setalni pl. a friss levegon, es vagy egyedul, vagy massal de a lenyeg, hogy ne a napi gondokon orlodjon, hanem pihenjen.

Ezt ha most nem kezeli, akkor fizikai betegseg tunetek fognak jelentkezni, tehat ezert lenne erdemesebb mar most kezelni ezt!

2011. szept. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sztem is doki! Egy alvásklinikán talán tudnak tanácsot adni. Volt anno kollégiumban egy szobatársam, aki hasonló lehetett mint a barátnőd. Előfordult, hogy reggelente egy teljesen megtöltött pohár vizet találtam az ágyam mellett a földön. A legdurvább az az volt, amikor egy éjszaka kirángatott az ágyból, hogy ég a lakás és ki kell ugranunk az ablakon! Tényleg félelmetes volt, mert álmomból felkeltve azt sem tudtam mi van, ég e a lakás egyáltalán, ráadásul valami brutál nagy erő volt az amúgy vékony lányban, annyira pánikolt. Egy nagy pofonnal tudtam csak felkelteni.
2011. szept. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az egyik barátomnak is voltak alvásproblémái. Inkább úgy mondanám, alva járt. Sátoroztunk és 10-en aludtunk a sátorban, ő a legszélén. Egyszer csak elkezdett magyarázni, hogy "Tele van a kád! Anya húzd ki a dugót!" Aztán abba hagyta, de a java még hátra volt. Egyszer csak felállt, hogy levette a hálózsákját és felakasztotta a szárítóra, majd visszafeküdt. Fél perccel később rájött, hogy fázik és elkezdte lerángatni a hálózsákot a mellette alvó srácról. Ennek eredményeképpen kapott egy hatalmas pofont. Akkor felébredt, de nem emlékezett semmire. Az ezt követő estéken, még volt néhány akciója, de aztán abba maradt. Amúgy tényleg érdemes elmenni orvoshoz, hogyha nem múlik el és nem használnak a teák. Valamiért az emberek nem törődnek a magukkal ilyenkor. Bezzeg ha eltörik valamije elmegy az orvoshoz. Akkor ilyenkor miért nem? Ez szerintem okozhat maradandó lelki sérülést, ha ugyan még nem vagyunk túl ezen. Sok sikert!!!!!
2011. szept. 29. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!