Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem hiszek sem a mágiában,...

Nem hiszek sem a mágiában, vámpírokban, jóslásban, UFO-ban, szellemekben stb. társaiban. Akkor én hülye vagyok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 23:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Nem, kérlek, te hitetlen vagy.
2010. nov. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagy hülye...vámpírok tényleg nem léteznek..xD
2010. nov. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
63%
Legalábbis tanult kollégám véleménye szerint hitetlennek kell lenned, máskülönben muszáj indokolatlanul f*szságokban hinned.
2010. nov. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Az utolsót nem értem !?
2010. nov. 12. 00:10
 5/21 anonim ***** válasza:
Én is fel szoktam tenni ezt a kérdést, mert akik hisznek ilyenekben, azok már lassan elözönlik a médiák egy részét is, ergo hivatalos igazolást követelnek maguknak. Persze még csak egy szűk réteget képviselnek, de nekem már az is sok. (A földön kívüli élet lehetősége azért egy más kategória, mint a boszorkányok, szellemek, démonok, vámpírok, megrontások stb középkorból itt maradt agyi sötétsége.
2010. nov. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
NEM!!!
2010. nov. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
36%
nem vagy hülye, csak tudatlan. nincs ezzel semmi probléma...majd ha te is átélsz, tapasztalsz néhány "érdekes" dolgot, nem hinni fogsz bennük, hanem TUDNI hogy márpedig működik a mágia, igazat mond a jóslat, vannak ufók és léteznek szellemek stbstb.
2010. nov. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%
Te szkeptikus vagy.A szkeptikus egy olyan emberfajta,aki saját anyja létezésében is csak akkor hisz,ha tudós bizonyítja be neki.
2010. nov. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
És ez így is van rendjén. De azért én létezem :D
2010. nov. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
57%

Én hiszek elég sok mindenben, talán túl sok mindenben is!

Így ezen az oldalon rendszerint megkapom a szkeptikusoktól, hogy mekkora egy hü..e lúzer vagyok!

Ennek tudatában sem mondom senkire, hogy hülye mert nem hisz!

Mindenkinek joga eldönteni miben hisz és miben nem!

Attól még te lehetsz egy nagyon okos tanult ember, mint ahogyan én is, lehetek okos attól még mert pl hiszek az okkultizmusban, ezotériában és társaiban.

Tehát röviden és tömören a kérdésed hülye NEM TE!!!

2010. nov. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!