Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szimbólumok miatt lehetséges...

Szimbólumok miatt lehetséges a szakítás?

Figyelt kérdés

Van egy fura elgondolásom.

Röviden - a volt barátommal 4,5 éve kaptunk páros marcipánt azzal a szöveggel, hogy 'ők' is 2en vannak, mint mi.

A marcipán nálam maradt, kiraktam a polcra. Pár hónapja jöttek a hangyák, belepték. Akkor "megmentettem", már kissé szétették, de az emlék miatt elraktam.

Ezután elkezdett penészedni, a hangyák pedig továbbra is jöttek, teljesen tele lett nagy fekete hangyákkal és majdnem szétesett, mérgemben bevágtam a wc-be.

Arra gondoltam, hogy most lehet, a jelképes marcipánt lehúzom, de attól még nekünk semmi bajunk sem lesz.

Ezek után kezdett el nagyon megromlani a kapcsolatunk, alig találkoztunk, veszekedtünk mindenen, elegünk lett egymásból. Nekem - és úgy tudom neki is megjelent más, már nem is beszélünk.

Nem hiszek az ilyenekben, csak ebbe így belegondoltam, hogy amikor bedobáltam a wc-be akkor milyen boldogok voltunk, majd 1 hónap alatt vége egy 5éves kapcsolatnak...


2011. okt. 16. 18:58
 1/4 kris.king ***** válasza:
100%
Persze a marcipán a hibás.
2011. okt. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha beszórtad volna tündérporral talán nem mentek volna rá a hangyák... Te amatőr.
2011. okt. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy vannak jelek, amik előrevetíthetik a jövőt (prekogníció - jövőérzékelés), és az ilyen beszámolók / kísérletek nagyságrenddel gyakrabban igazolódnak be, mint a véletlenszerű elvárás; de két dolgot érdemes szem előtt tartani:


1. nem mindent kell okvetlenül ómennek nézni.


2. ezek nem jóslatok, amik elkerülhetetlenül bekövetkeznek, hanem érzetek, amik a jelenlegi helyzetből adódó jövőt vetítik ki.


Tehát a szakítást nem szimbólum okozza, hanem az, hogy valami nincs rendben a kapcsolatoddal. Az legfeljebb egy jelzés. Nem az a lényeg, hogy a figurákat megették a hangyák, hanem hogy te ezt ezzel párosítottad, így mintegy megérzés jelent meg az életedben. Ha egyedülálló vagy, vagy pedig tökéletes a harmónia, akkor eszedbe sem jut, hogy miért történt ez a marcipánnal.


Vannak ilyen jelenségek, ha odafigyelsz rájuk, egyre inkább észreveszed őket, csak azt nem szabad hagyni, hogy ezek irányítsanak (vagyis ha rossz "jelet" kapsz, nézz utána az esetleges problémának, ne könyveld el, hogy úgy fogsz járni, mert akkor érvényesül a placebo-hatás, és így leszel babonás - teljesen alaptalanul).

2011. okt. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem hiszek az ilyenekben, csak arra emlékszem, hogy amikor kidobtam a wc-be (amellett, hogy elsősorban a marcipánt sajnáltam, amit nem én ettem meg) eszembe jutott amit a rokon néni mondott, amikor adta.

Nyilván nem a marcipán a hibás hanem mi, csak itt láttam már hasonló kérdéseket, hátha másnak eszébe jut róla valami :)

2011. okt. 17. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!