Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok szakítás után mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szakítás után mennyi idő kell még újra nyitottak lesztek egy kapocslatra?

Figyelt kérdés
Mondjuk 1-2 éves kapcsolat és 17-23 éves korosztály érdekelne .
2011. okt. 26. 23:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
Mostani barátnőm 17 éves és kb 10 perc alatt szakított a pasijával miattam( ok előtte egy hónapig udvarolgattam neki) jah 2 év 4 hónapos kapcsolat volt
2011. okt. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Egy ismeretlen válasza:
100%

Nekem személy szerint általában kell pár hónap/fél év, míg fel tudom dolgozni, de attól is függ, hogy milyen volt a kapcsolat, ami véget ért, és hogy ért véget.

Ha én szakítottam, mert nekem nem volt már jó, akkor hamarabb készen állok egy újra, mintha engem dobnak, miközben én még fülig szerelmes vagyok.

2011. okt. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Erre nincs válasz mert nem lehet általánosítani!

Sok dologtól függ, mennyire szerették egymást, milyen emberek. stb..

2011. okt. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ismeretségi körömben tapasztaltak alapján semennyi, mert már az előző kapcsolatban is félrekeféltek az új kiszemelttel. Az összes. Biztos vannak normális lányok is, de mi kifogtuk a legbüdösebb k.urvákat. :D
2011. okt. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
másfél éves kapcsolatom volt, a szakítás után kb. 2-3 hónap múlva jöttem össze valakivel. kezdetben azért koncentráltam rá, hogy el tudjam felejteni az előzőt, meg minden megvolt benne, ami a másikból számomra hiányzott, aztán teljesen beleszerettem :) 23/L
2011. okt. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem 2 és fél év sem volt elég

21/L

2011. okt. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól is függ, hogy hogyan lett vége... Volt egy majdnem 4 éves kapcsolatom, aminek a vége után 1 hónappal már új kapcsolatba kezdtem.

Most egy teljesen más helyzetben vagyok, 1,5 hete szakítottunk a volt barátommal, és bár csak 5 hónapot voltunk együtt, tudom, hogy most egy hónap nagyon kevés lenne, valószínűleg ennél sokkal hosszabb ideig fog tartani a tovább lépés (bár az elhatározás megvan, és próbálom jól érezni magam több-kevesebb sikerrel, de tudom, hogy ehhez még sok idő kell)

Viszont azt is tudom, hogy az időn kívül nem nagyon segíthet semmi és senki, ezért eszem ágában sincs "pótlékot" keresni, aki elfeledtetné velem... nem tartanám ezt tisztességes dolognak.

2011. okt. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ja és 22/L vagyok
2011. okt. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 LadyLee ***** válasza:
11%
Semennyi - azonnal nyitott vagyok, sosem értettem ezt a "jaj, most nagy csalódás ért, rossza az időzítés" dologt. Ha 2 ember tényleg vonzódik egymáshoz, akkor szerintem teljesen lényegtelen, hogy az egyik mondjuk előző nap szakított a párjával. Bár én idősebb vagyok az általad kért korosztálynál (27)
2011. okt. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
97%
2 éves kapcsolatomnak lett vége pár hónapja, még nem vagyok túl rajta teljesen és még sokáig nem is leszek. Még hónapok, de nem tudom. Per pillanat senkire nem vágyom, majd ha úgy alakul, soha nem hajkurásztam szándékosan pasit csak azért, hogy ne legyek egyedül.
2011. okt. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!