Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szakítás után gyökeres változá...

Szakítás után gyökeres változásra van szükségem, külsőleg is. Ötletek? Saját élmények?

Figyelt kérdés

már levágattam a derékig érő hajamat, azt hiszem leteszem a szemüveget is és kontaktlencsére váltok. arra gondoltam valami kis színt is festetek a hajamba és feldobom a ruhatáramat.

Ti is éreztétek már így szakítás után? mit csináltatok?


2011. okt. 23. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez olyan hülyeség egyébként, hogy szakítás után a nők LEVÁGATJÁK a hajukat. Megértem, hogy változtatni kell, de miért kell mindig megcsonkítani?


Szeműveg jó ötlet, alakítsd át a ruhatáradat, válts stílust, vegyél fel vadabb ruhákat, vagy visszafogottabbakat. A hajfestés is rendben van.


Ékszerek is sokat javíthatnak, ha eddig nem hordtál, akkor pár nagy karika és látványos nyaklánc/karkötő sokat jelenthet.


Smink ugyan így.


Mindent csak úgy és addig, amíg jól esik és amíg még te vagy, de ne légy gátlásos, ha valamit kedvelsz, azt tedd bátran és ne törődj vele mit szólnak mások, lényeg, hogy te jól érzed magad úgy.

2011. okt. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is nemrég szakítottam a párommal.

Miután hazaköltöztem a nála viselt ruhákat eltettem és az anno otthon hagyottakat vettem elő.Ugyanezt csináltam az ékszerekkel és a sminkcuccaimmal is.

Én mivel épp növesztem a hajam ezért levágatni nem fogom, de mivel eddig szögegyenes volt, mostantól göndörítem :)

Most épp nincs pénzem, de ha lenne, akkor én is befestetném és dauer-oltatnám :)

2011. okt. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!