Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Alvási bénulás lenne? Nagyon...

Alvási bénulás lenne? Nagyon féltem!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


4 éjszaka jött elő ugyanaz a dolog az elmúlt hónap során. Nem tudom, hogy aludtam-e vagy félig éber voltam, csak arra emlékszek, mintha lett volna valaki a szobában az ágyam mellett. Én háttal voltam neki, s erős fájdalmat éreztem a derekamban, égető fájdalmat. S tudom, hogy aki vagy akik voltak a szobában, azok csináltak. S nem bírtam megmozdulni, mintha le lettem volna bénulva, megszólalni sem tudtam, próbáltam de nem jött ki hang a torkomon. Elkezdtem imádkozni, s akkor elmúlt minden. Nagyon félelmetes volt.


A 4. most vasárnap történt. Ez volt a legrosszabb.

Megint volt(ak) valaki/valakik a szobában, s le voltam bénulva. Se beszélni, se mozdulni nem tudtam. Erősen mondtam magamba,hogy menjenek el, de azt vettem észre, hogy egyre idegesebben mondom nekik, s a végén már mintha ordítottam volna. Próbáltam a barátomat felébreszteni, de nem sikerült.

Ismét éreztem folyamatosan a derekamban a nyilalló fájdalmat.S az a fura, hogy utána mintha minden hirtelen megszűnt volna. Ugyanúgy oldalt feküdtem, s nem éreztem semmi bénulást.

Közben láttam az órát is, mert pont szemben van , s világít.

Az egész 0.00-0.30 percig tartott.


Érdekes hogy azóta nappal is szokott fájni a vesém tájékán. Voltam is orvosnál, uh-n is, de nem találtak semmit.


2011. okt. 19. 19:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
71%
ez alvási paralízis. kellemetlen nagyon.
2011. okt. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Még annyit hozzátennék, hogy minden ugyanúgy volt. Nem idegen helyen voltam. Az ágyba feküdtem a szobában, mindent láttam mintha ébren lettem volna ( a sötétítőn beszűrődő fény miatt azért lehet látni a bútorokat)


S érdekes, hogy én a szemem ki tudtam nyitni, s láttam mindent (sokak arról számolnak be, hogy a szemük se nyílik ki)

Én csak mozdulni nem tudtam, illetve beszélni+ az égető fájdalom a derekamban

2011. okt. 19. 19:53
 3/27 anonim ***** válasza:
Így van ahogy az előzők írták. Régen velem is sokszor előfordult. Általában az állandósult stressz váltja ki.
2011. okt. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
2011. okt. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Van erre gyógymód, vagy lehet ennek következménye?


Az a helyzet, hogy több műszakban dolgozom, s amikor alszok rengeteget álmodom, valamikor 4-5 álomra is emlékszek. S olyan fáradtan kelek fel, mint amikor lefeküdtem.

2011. okt. 19. 20:01
 6/27 anonim ***** válasza:
57%
Van rá. Csökkentsd a stresszt amennyire csak lehetséges, kipróbálhatsz különböző relaxációs gyakorlatot is.Valamint ne félj attól ,hogy újra átélheted ,mert az növeli annak az esélyét.
2011. okt. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
43%
Ez mit keres az ezotéria témakörben? Nem az egészségügybe szántad? Teljesen természetes dolog az alvásparalízis, ne aggódj, nem az ördög szállt meg.
2011. okt. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
58%

Ezt testkilépés volt inkább,ami az alvási paralízist követi.Azért "láttál",mert az asztráltested látott,annak ellenére hogy a fizikai tested aludt és a fizikai szemed csukva volt.

Én minden éjjel erre az állapotra törekszem,úgyhogy csak gyakorolj te is.

Amúgy tegnap éjjel én is beleébredtem egy ilyenbe csak amikor próbáltam a technikákat sajnos visszaaludtam...

Ettől nem kell félned,csak tanulj meg bánni vele és olvass utána,meg fogsz lepődni miket fogsz olvasni róla...

2011. okt. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Előző: vagy... álmodta az egészet.
2011. okt. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Hálás vagyok, hogy ilyen gyorsan válaszoltatok.


Azért ide írtam, mert nem tudtam pontosan, hogy micsoda. Főleg hogy a leírtakkal ellentétben én láttam is közben (sok cikkben azt olvastam, hogy a szem se reagál).Sőt éreztem, hogy nem vagyok egyedül, mint ahogy írtam is, volt olyan eset, amikor láttam, hogy 2 alak áll az ágyam mellett.


Tényleg bocsánat, ha zavar valakit, hogy ebbe a témakörbe írtam, de én arra is gondoltam, hogy a szellemvilágból érzékelek valakit, s az csinálja ezt velem.


Gyerekkoromban érzékeltem a szellemeket, édesapámét is.

2011. okt. 19. 20:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!