Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A minap éreztem, ahogy vki...

A minap éreztem, ahogy vki megfogja a vállam, ekkormég nem is féltem, mert ilyen előfordul. Hátranéztem h ki az és mit szeretne, de nem volt ott senki. pedig én éreztem. Hallucináltam? Vagy szellem? Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:

az embereknek 100% a hallucinál életében legalább egyszer. még akkor is hogyha soha életében nem fogyasztott semmilyen tudatmódosító szert. namármost hogyha kávét ittál akkor ennek az esélye megnő 70% al legalább (ugyanis a kávé kis dózisban gyenge hallucinogén)

szerintem a legtöbb furcsa élmény amit az emberek átélnek a kávé miatt van.

2011. ápr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A bőrérzékelésünk sem tökéletes (mitől lenne az?), produkál néha hamis ingereket. Nem kell jelentőséget tulajdonítani neki.
2011. ápr. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
76%
Ennyi.Én mindig úgy érzem,hogy valami mászik rajtam,de mikor odanéek,nincs ot semmi.:D
2011. ápr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam az
2011. ápr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

:D utolsó milyen kis vicces vagy xD

hát én sosem kávézok, úgy h ez nem lehet kiváltó ok, de azért köszönöm:)

2011. ápr. 23. 23:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen élethelyzetben voltál, milyen lelki-fizikális állapotban.

Én is hallucináltam már, pl. úgy éreztem éjszaka félálomban, hogy valaki leül az ágyamra, mert besüppedni éreztem vagy például közel 30 óra fennlétet követően hallucináltam, hogy kórust hallok énekelni.

Ez annyira nem különös jelenség szerintem, ha épp kimerült vagy, vagy zaklatottak a napjaid manapság.

2011. ápr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!