Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért féltem és félek?

Miért féltem és félek?

Figyelt kérdés

a nagymamám meghalt,aki nagyon közel állt hozzám,szinte az anyukám volt,mert ő nevelt fel.már idős volt mégis megviselt a halála,de ami megdöbbentett,hogy a halála éjjelén amikor megtudtam nem tudtam tovább aludni és nagyon nagyon féltem!!!a mai napig félek még este!!!nem mertem egyedül aludni,kértem a lányomat,h aludjon velem egy szobába...és ahol a hírt kaptam,abba a szobába még nem mertem aludni,és bemenni is csak napok múlva...miért van ez??

már 38 éves vagyok,van 3 gyermekem.


2011. máj. 15. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem félsz szembesülni a tudattal, hogy meghalt. Nyugodj meg egyébként, semmi okod félni.
2011. máj. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyászolsz. Ez a kezdeti sokk miatt van szerintem.

Mitől félsz? Mi a tárgya?

2011. máj. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem tudom,félek,ha este lesz és sötét(amúgy is félős vagyok)de most nagyon,alig merek a szobából kimenni vagy oda bemenni.....folyamatosan hátra nézek...
2011. máj. 15. 14:39
 4/5 anonim válasza:

Nekem is hasonló volt amikor az unokanővérem meghalt. Én kb. egy hónapig apukám mellett aludtam (nagy ló létemre) de mindig azt éreztem, hogy ott van a szobámba este és néz aztán szép lassan muszáj volt beletörődjek.


Ja és próbáld azt, hogy nappal bemész a szobába és kisírod magad, kiadod ami fáj nekem bevált sajnos muszáj elengedni...

2011. máj. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nincs okod félni a leírtak alapján, hiszen közel álltatok egymáshoz. Javaslatom: nappal menj be a szobába, mikor nem olyan félelmetes, csukd magadra az ajtót, és beszélj a nagyidhoz hangosan. Mondd el amit érzel, hogy szereted, hogy hiányzik és hogy nem érted miért félsz abban a szobában, bármit mondhatsz ami az eszedbe jut, mintha csak ott lenne melletted úgy beszélj hozzá.

Butaságnak tűnhet, de a kimondott szavak sokszor egészen megváltoztatják a dolgok alakulását. Egy egyszerű példa erre: napokig gondolkozol valamin, mert nem érted. Végül egy hozzáértő személynek felteszed a kérdést, és amint kimondod hangosan a kérdést rögtön rájössz a válaszra is. Biztos történt már veled is ilyen... Remélem segítettem.

2011. máj. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!