Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Van olyan könyv, ami az...

Van olyan könyv, ami az evolúció ellenérveit tartalmazza?

Figyelt kérdés
Vagy valami netes cikk esetleg? Múltkor találtam egyet, de véletlenül bezártam, és azóta sem találom.
2011. okt. 16. 20:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
7%

Könyvet tudok: Biblia. Mivel dogma, ezért minden szava igaz kell legyen!

:D

2011. okt. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

ne, de most komolyan.

Én "hiszek" az evolúcióban (bár ez nem hit kérdése. Az evolúció tény). Csak érdekel, hogy az evolúció ellenzői milyen érveket hoznak fel az elmélet megcáfolására.

2011. okt. 16. 20:43
 3/26 anonim ***** válasza:
49%
Van pár tonnányi, keress rá google-n, de akár itt is rákereshetsz pár evolúció-kreacionizmus vitára, és találsz linket bőven...
2011. okt. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
50%
Keress bármilyen kreaconista könyvet - tele van velük a polc.
2011. okt. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
68%

Van. De vallásos kiadás. Épp ma olvastam el belőle 100 oldalt. Egy vallásos barátnőm adta oda, a címe:

Az élet - Hogyan jött létre? Evolúció vagy teremtés útján.


Itt online olvashatod fejezetenként, szerintem mindegyik le van gépelve:

[link]


Teremtés, vagy evolúció 1-gyel kezdődik, valahol alul, felülre nézve pedig a többit fogod látni, a tovább gombbal tudod majd megnyitni a teljes fejezetet.


Remélem segítettem.

2011. okt. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Ahogy látom a linkelt oldalon az 1 alatt is vannak 15, 14 számozással oldalak, fejezet számokra vonatkozóan. A lap alján a következő oldalra érheted el azt a könyvet, de amit én olvasok, az az, amit fenn ajánlottam.
2011. okt. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
* szóval a "következő oldal"-ra kattintva éred el a másik előző fejezeteit, de mint mondtam, amit a linknél látsz 1-től felfelé, én azt olvastam ma.
2011. okt. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Értem:) Köszi. Ez jó is lesz. Úgyis vallásos szemszögből érdekel elsősorban a dolog.
2011. okt. 16. 21:15
 9/26 anonim ***** válasza:
22%

"Az evolúció tény."


Nem lehet tény, ahogy az sem tény, hogy mi volt 2 milliárd éve, mert egyszerűen nem lehet meghatározni.

2011. okt. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
72%

"Van olyan könyv, ami az evolúció ellenérveit tartalmazza?"


Mi az, hogy "az evolúció ellenérvei"?


Gondolom, arra utalsz, hogy ellenérvek az evolúciós elméletekkel szemben.


Ha erre gondolsz, akkor meg attól függ a válasz, hogy ezen belül mire gondolsz. Ha evolúcióbiológiai vitákban elhangzó érvekre, akkor van számos szakfolyóirat, azokban vannak ilyen érvek. Ha "nem volt evolúció" típusú kóklerségekre gondolsz, nos, ilyen érvek nincsenek.

2011. okt. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!