Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Gondolkodtatok már rajta...

Gondolkodtatok már rajta milyen lehet a Mennyország?

Figyelt kérdés
biztos merengtetek már rajta hogy nézhet ki :) tudom hogy ezt lehetetlen tudnunk de ti hogy képzelitek el?
2011. okt. 23. 15:39
1 2
 11/15 anonim válasza:

Hmmm Menyország...

Ha minden "jó" ember oda jut, akkor nagy.

Ádámtól És évától eddig sok vallásos ember halt meg :)

Akinek nem voltak szerettei? Az mit csinál ott? Magányos?

Tegyük fel, hogy pl én jégkorizni szeretek, te úszni és van egy tó a Menyországban, akkor most? Fagyasztjuk vagy megmarad?

És minden "jó" ember oda kerül halála után. És mi van a pszihológiailag beteg emberekkel akik elmebetegségük miat lett rossz személyiség? Öt kitagadják, vagy enyhíthető a bűncselekmény?

És még sorolhatnám.

Azt írtad, olyan ne írjon aki nem hisz benne. Nos én nem tudom eldönteni. Majd kiderül, ha eljön az ideje.

Kérdésedre csak kérdésekkel tudtam válaszolni, de lehet segítenek elképzelni.

2011. okt. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Antimod ***** válasza:

Egyszer álmomban jártam már Ott. Mai napig nem tudom mire vélni, hiszen akkoriban még ennyire sem voltam vallásos, mint most, sőt, a Bibliáról is csak alig-alig tudtam valamit.

Csak sok fényre, rendkívüli boldogságra és harmóniára emlékszem, arra, hogy ott mindenki boldog és elégedett volt, és vártuk, hogy találkozhassunk Istennel. A legnagyobb öröm volt meglátni az Ő arcát, és erre az álom szerint a következő "nap" került sor, amit izgalommal vártunk, mint a gyerek a karácsonyi ajándékot. Azelőtt és azóta sem tapasztaltam meg annyi nyugalmat, örömöt és harmóniát, mint abban az álomban.

2011. okt. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
hát még senkisem akart visszajönni úgyhogy szerintem jó lehet(a pokolból se jött visszasenki mert nem tetszett neki) :D
2011. okt. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Először is kedvesem, nincs mennyország és nincs se pokol, se alvilág a annak is a képzeletbeli tornácát bölcsen lebontatta a pápa. Lebonthatná végre az egész képzeletbeli másvilágot....cö..cö


Hová kerülsz még is halál után? Megjártam azt az utat oda és vissza csak nem léptem" be.


A Földünk szívéhez kell megtérnie minden holt lelkének, az pedig ahogy a tudomány nevezi maga a MAGMA.De odáig az út maga lesz a pokol és a gyenge, lassú lélek megsemmisülhet a láva iszonyatos erejétől.


Ezért nem mindegy miképp élsz, erőssé leszel addig és tiszta, fénysebességű vagy betegesen gyenge és teli letakart, hazug élet alkotta, lelkületű amely lassúvá válik az úton"


A legtöbb visszahozott" ember aki elég gyorsan haladt csak egy alagútnak vélte, de a Fényhez érve visszarántották az orvosok.


A Föld szívében a Magma egy szilárdnak látszó fehér fallal körülvet hatalmas energia tömörülés ez az isteni energia és ha megnyilallik a fal érezni azt hogy tudatos. A kiáramló hatalmas erő és fény részecskék a holt léleknek illúziót ébreszthetnek azt amit utoljára gondolt amire vágyott hogy ne féljen belépni oda Ezért van az hogy volt aki úgy látta a szerettei jöttek felé. Pedig csak illuzió látomás volt.


Ha oda belép a lélek eggyé válik ezzek a fantasztikus energiával és mind addig együtt maradnak amig ez a föld élhető. Ha már nem akkor kiszakadnak a bolygóból és egy másik életre alkalmas bolygón újra életet teremtenek.


ezt megérezhették a régi emberek és a vallás irók leirták csak hát nem itt a földön lesz érvényes. Volt aki reinkarnációnak vélte, volt ki azt hogy új föld és új ég lesz és újraszületik az élet csak itt gondolták a Földön. NEM valahol a kozmoszban sok ezer év múlva, amikor a Földünk alkalmatlan lesz az élet számára.


Aki az utolsó időben él és a tudomány sok ezer év múlva sokkal többre lesz képes, akkor az élők új földet keresnek maguknak miközben a földünk lelke és a holt lelkek szintén, csak újra teremtést fognak eljátszani ott a messzeségben, egy sokkal fejlettebb, tisztább életet alkotva mint azok az emberek, akik túlélik a katasztrófát és maguktól mennek el űrhajóval. Mert az az emberi faj amelyik most él és akkor fog élni, még nem igazán vált isteni teremtménnyé...! Nem is irigylem a jövő emberét, mert minél többet fog tudni az ember, annál nagyobb gazemberré fog válni saját fajával szemben!

2011. okt. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A halál után történő dolgoknak semmi közük sincs a Föld magjához, mert egy másik dimenzióba lépünk át, ahol minden tele van Fénnyel, Szeretettel és Békével. Az elveszett rokonaink, ismerőseink valóban gyakran ott "fogadnak bennünket", néhány esetben Fénylényekkel ("magasabb szintű" lelkekkel) együtt. Dannion Brinkley is járt ott, kapott is több, csodásnak tűnő képességet (gondolatolvasást, átérzést, jövőbe látást), és megmutatta neki az egyik Fénylény a jövőben történő eseményeket, melyek be is következtek.

A fizikai halál után a lelkünk több esetben is leszülethet a Földre, ha nincs meg az a lelki fejlettség, ami szükséges a "magasabb dimenziókba" való "lépéshez", viszont, maradhat is abban a dimenzióban. Az Angyalok, és Jézus Krisztus is egy "magas dimenzióban" él/élnek, ahonnan figyelik az emberek lelki állapotát, és gyakran segítenek is nekik.

A Pokol pedig az, amikor egy lélek nem lép be a Fénybe, hanem ebben a dimenzióban marad, és minden negatív dolgot átél, ami itt történik, vagyis szellem ("kísértet") lesz.

Az Univerzum összes dimenziójában van bizonyos (fizikai, és nem fizikai) szinten "élet". Előfordul az is, hogy nem fizikai életformák látogatnak meg minket (vagyis fejlett, tiszta lelkek, pl.: Plejádiak), de a leggyakrabban fizikai élőlényekkel találkozhatunk (akik, sajnos, sok esetben gonoszok, pl.: Zeta Reticuli-ak), és a magas szintű technikai fejlettségük miatt tudnak egyik pillanatról a másikra eltűnni, átmenni szilárd tárgyakon,..., vagyis, azt a látszatot kelteni, hogy ők nem rendelkeznek "porhüvellyel".

A Szeretet a legfontosabb érzés, az a mi legfontosabb "fegyverünk" az összes negativitás ellen, a Szeretetnek köszönhetjük életünket, és lelki fejlődésünket.

2011. okt. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!