Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondolkodtatok már hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkodtatok már hogy milyen lenne ha az aki miatt kiírjátok a kérdést elolvassa és válaszol rá?

Figyelt kérdés

vagy hogy mondjuk kiírja ő a kérdést, hogy

úgy tetszik az a lány hogy menjek oda hozzá?

és te meg azon gondolkodsz hogy milyen jó lenne ha ezt a kérdést miattad írták volna ki, és ő aki neked is tetszik? :)


2011. febr. 17. 17:15
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt egy nagyon hasonló helyzetű kérdés, azt hittem, hogy a barátnőm írta ki :).
2011. febr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Most nem dobott ki olyat a gép amikor feltettem a kérdést hogy hasonló kérdések...furcsállottam is :)


Én néha szoktam így gondolni (15l) hogy az aki nekem tetszik suliba ő tesz fel egy kérdést hogy hogy közelíthetne meg..

ahh olyan jó lenne :)

2011. febr. 17. 17:36
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Félreértetted :D Úgy gondoltam, hogy az aktuális kérdések kötött volt egy olyan, amire azt hittem, hogy miattam szól.


Amúgy beszokott nézni az ember ilyeneket. :)

2011. febr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Jah értem:D


Igen, de tök jó érzés tud néha lenni ilyenekbe belegondolni.. :D

2011. febr. 17. 17:57
 5/34 anonim ***** válasza:
52%

Egyszer bukkantam itt olyanra akit ismerek :D Amúgy miért ne? Hátha téged is ismerlek...merre laksz? :P


16/f

2011. febr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

persze, szoktam rá gondolni. gyengébb pillanataimban írtam már ki több ilyen kérdést is, bízva a "lehetetlenben" hogy Ő is olvashatja és pont rám ismer és... és... de aztán mindig visszatérek a valóságba, mert mégis csak a földön kell járni :) ez nem a Nász-ajánlat :D

23f

2011. febr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
győr környék. :)
2011. febr. 17. 18:48
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

énis mindig ugy meglepődök,ha hasonlo storyt latok,mint az en helyzetem. de valahogy mindig kiderül,h a kor nem stimmel,meg ilyesmik :D

15l

2011. febr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

A kedvedért írok, egy kérdést rólad :D Csak figyelj....

Ha épp nem vagy fenn most, és később nézed, lapozz vissza párral és megtalálod. Megpróbálom úgy kiírni, hogy ne töröljék XD

2011. febr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Megtaláltam kösz:)

Egy jót derültem rajta:)

2011. febr. 17. 21:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!