Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gondolkodtatok mar azon...

Gondolkodtatok mar azon milyen mas lenne az eletunk, ha meg mindig a regi hatarok allnanak? Kolozsvar, Kassa, Nagyvarad, Pozsony, Arad, Szatmar, Szekelyfold is meg Magyarfold volna.

Figyelt kérdés
Mar egesz kiskorom ota foglalkoztat ez a gondolat.
2011. márc. 9. 19:36
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
15%
Nem szoktam rajta gondolkozni.
2011. márc. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:
Elfogadom a valaszod:)
2011. márc. 9. 19:45
 3/59 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem nem ezen múlik, hogy jobb, vagy rosszabb lenne.

Tele lennénk kisebbségekkel, akik ugyanúgy cseszegetnének minket, mint most cigány barátaink, folyton lázonganának és mégjobban nem lehetne tőlük élni. Akkor lennének jók a régi határok, ha az egész Kárpát-medencében magyarok élnének erős összetartozás és nemzeti tudattal. Akkor nagyon erős ország lennének.

2011. márc. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
24%
lennénk*
2011. márc. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
71%
Minden nap Trianonra gondolok és soha nem fogok beletörődni. Magyarország Európai nagyhatalom lenne, fejlett ország lennénk csodálatos tájakkal, városokkal. Ezek a városok mindig is magyarok maradnak csak akkor tudnák elmagyartalanítani ha lerombolnák őket, ehelyett úgy próbálják beállítani mint ha az ő kincsük lenne. Semmi sem köti őket a megszálló országokhoz. Figyelj mindjárt jönnek a liberális megmondóemberek akik szerinte a gonosz magyarok meghódították szegény szlávok, románok földjét és elnyomták őket ezer évig. Csak fröcsögni tudnak a hazugságaikkal. MINDENT VISSZA!
2011. márc. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
28%

Igen, néha szoktam gondolkodni rajta

Utolsónak: és attól vissza fogjuk kapni, hogy te beirkálod mindenhova, hogy MINDENT VISSZA?

de lehet, hogy én vagyoka hazug liberális kommunistahippikizsákmányolózsidócigány :)

2011. márc. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
90%

Igen, ez egy nagy érvágás volt nekünk, megköszönték szépen, amit a világért tettünk.

Védtük őket töröktől, tatártól, keresztények lettünk, és hát a hála az hála :)

2011. márc. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
70%
Egy jótett se marad büntetlenül...
2011. márc. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:
Igen,ezert nem is irtam,hogy teljes Erdely mivel trianon elott Erdely eggyes reszein mar tobb volt sajna roman mint a Magyar foleg parcium reszein.De viszont Szekelyfold 95% magyar volt es meg most is 85% Magyar.Engem csak az zavar ha mar elcsatoltak a teruleteket legalabb igazsagosan tettek volna es a Magyar videkeket meghagytak volna.
2011. márc. 9. 19:56
 10/59 anonim ***** válasza:
15%

Hát igen, ez engem is zavar!

"De viszont Szekelyfold 95% magyar volt es meg most is 85% Magyar." valami statisztika? link? vagy honnan tudod?

le lehet pontozni, de azért ez nem ilyen egyszerű. akkoriban még más lett volna persze, de ma már...

2011. márc. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!