Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha nem akarok idegeneket...

Ha nem akarok idegeneket simogatni, akkor meg nem vagyok fejlett "lelkileg"?

Figyelt kérdés

Reszt vettem egy Tantra tanfolyamon, amiben volt egy resz, ami eleg kellemetlenul erintett.

A lenyeg az volt, hogy ugymond "szeretetet adni, kapcsolodni" kellett azaltal, hogy a parom fejet, vallat simogatom. en ezt nem akartam csinalni, mert szamomra az erintes az egy kovetkezo lepcsofok a masik ember megismereseben.

Erre a vezeto majdnemhogy azt sugallta, hogy nekem valami bajom van erzelmileg, ezert felek az erintestol. Mert a lelkiekben szabad embereknek ezzel semmi problamajuk, hogy idegeneket taperoljanak. ( nem arrol volt szo, hogy beszed kozben neha megerintjuk a masik embert, konkret simogatasrol)

ti mit gondoltok errol?


2011. okt. 26. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ezt nem fejlettségnek vagy fejletlenségnek hívnám, de valamilyen szempontból szerintem igaz, hogy aki lelkileg teljesen kiegyensúlyozott, azt nem érinti negatívan, ha egy idegent kell megsimogatnia... persze itt is adódnak kivételek, ha az illető valamilyen oknál fogva már első látásra ellenszenves vagy hasonló, akkor nyilván nehezebb... de egy semleges vagy szimpi emberrel szerintem nem kéne, hogy ellenérzést váltson ki.
2011. okt. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nekem furcsa erzes lenne, kb 5 percig ott simogattak egymast, aztan parcsere. Ezzel az erovel akar mar a metron hozzam dorgolozo pasas se kellene, hogy kellemetlenul erintsen, hiszen csak "kapcsololdni" akar.

De azert el fogok gondolkodni rajta, hogy bennem mi a hiba.

2011. okt. 26. 22:18
 3/9 anonim ***** válasza:
En nem hiszek az ilyen mindenfele varazslatban, de szerintem egyaltalan nem vagyok lelkileg labilis, megsem szeretek idegeneket taperolni, szerintem ez teljesen normalis, a simogatas nekem egy bensoseges cselekves, amit azokkal csinalok, akiket szeretek.
2011. okt. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is kell hozzá bizonyos intim viszony, ahol szeretet van, nem csak szimpátia vagy rokonszenv. Idegenekkel kapcsolatban szerintem ez nem jön magától, ki kell alakulnia, ami nem 1-2 óra.
2011. okt. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
azt h logikus vagy...honnan tudod h nincs pl fejtetve..vagy bármi fertőző (akár bőr) betegsége?...
2011. okt. 27. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 /Anita_'94/ ***** válasza:
Ezek szerint a prostik erősen fejlettek lelkileg...
2011. okt. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Anita ott a pont. koszonom.
2011. okt. 27. 17:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kekeckedésből, de szerintem a prostik nem feltétlen "akarják" simogatni a kuncsaftot, ez nem épp ugyanaz a kategória szerintem.
2011. okt. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem tudom. De én viszonylag kiegyensúlyozott ember vagyok, és a lányok/nők 90%-át nem esne nehezemre simogatni. Még ruha nélkül sem (és nem szexuális indíttatásra gondolok, de nyilván releváns, hogy pasi vagyok)
2018. jún. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!