Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyen szokások alapján...

Milyen szokások alapján azonosítod az idegeneket?

Figyelt kérdés

Zoltán Kvantumfizikus kérédése :


Nagyon sokszor járnak itt a földönkívüliek és éjjelente egy hosszabb vizit (orvosi vizsgálat, beültetés) keretében tiszteletüket teszik.


Az a kérdés, hogy amennyiben elkábítják az eltérítettet, hogyan deríthető ki, hogy valójában kik is jártak nálunk ? Milyen nyomokból, amik a testen vannak, gondolok itt arra hogy különböző faj esetleg más technikával helyezi be az implantátumot és ez detektálható a testen, esetleg kimutatható valahogy mert más a formája és kitapitható vagy pedig eltérő testrészbe teszik. Ilyen és hasonló különbségek érdekelnek, remélem ebből több olvasó is tanulhat. Érdekelne az, hogy te milyen egyedi szokásokat véltél felfedezni a hozzád látogató idegeneknél ?


A lakásban található nyomok is érdekelnek. Igaz-e hogy a kis szűrkék és a nagy szűrkék között az a különbség, hogy előbbinél kilebeg az áldozat az ablakon, még utóbbinál ágyhoz jönnek. Minden furcsaság érdekelne.


2011. okt. 20. 17:05
1 2
 1/14 kris.king ***** válasza:
Milyazhogy milyen idegen járt nálam?
2011. okt. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A nyomokból ítélve nálam már sokszor jártak idegenek csótány formájában. Néha előfordulnak hangya alakjában is, meg szúnyog alakjában. Nem beszélek azonban a kis szürke egyedekről, amik egér alakban is megjelennek néha, meg a nagy szürke óriásokról, mert azok meg Afrikában meg Indiában garázdálkodnak.
2011. okt. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 GusztixD ***** válasza:
szentem a szúrás nyomok azok a kisszürkékre utalnak
2011. okt. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
ui : A Reptoidokat ki ne hagyjátok !
2011. okt. 20. 17:46
 5/14 reptoid ***** válasza:
Túl hosszú volt a részletezésed, nem olvastam el, csak a kérdést, így arra válaszolok: népszokások alapján.
2011. okt. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Apró betűst nem olvastam, számomra értelmezhetetlen.

Amúgy pedig beazonosítás alapján. Ismerem, vagy nem.

Ha nagyon kétséges a dolog, felteszem a szemüvegemet.

2011. okt. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Megkínálom őket teával. A szürkék általában cukor nélkül kérik, míg a reptoidok édesítőszerrel, mert mindkét faj nagyon vigyáz az alakjára.
2011. okt. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 x) ***** válasza:

Azta :O ilyen rövid kérdést se írtál még. Gratulálok! :)

De az átlagember még mindig nem tudja értelmezni amit írsz, túl nyers.

Válasz: én (a többi hírnévhajhász ál UFO-kutatóval ellentétben) bevallom, nálam nem jártak idegenek, nem raboltak el, nem kísérleteztek rajtam, alapvetően az ép elméjűek közé tartozom. Valamint nem hiszem hogy többszáz faj járt volna már a Földön, az meg hogy itt minden 2. embert meglátogattak már szintén gyanús nekem.

Egyébként az átlagember nyilvánvalóan először a külső tulajdonságait nézi meg. Aztán talán a viselkedését, kommunikációját.

Amúgy tényleg próbáld meg kiszűrni a fantáziaelemeket a történetekből, és a túlzásokat is kerülni kéne mert megmondom őszintén: így mindenki hülyének néz. Ennyi erővel kérdezhetnél az unikornisok repülési szokásairól is :)

2011. okt. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

"Zoltán Kvantumfizikus kérédése : "

Jól van Zoltán, ez aztán értelmes volt!

2011. okt. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hány Reptoid Ezredes van már itt? Ezek tényleg a gyik-en szaporodnak.
2011. okt. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!