Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit érdemes tudni az indigókról?

Mit érdemes tudni az indigókról?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az elmúlt egy évben különösen elkezdett érdekelni az ezotéria. És a napokban eszembe jutott, hogy 4-5 éves koromban készült rólam egy aurafotó. És indigókék aurám van.:) Mit érdemes erről tudni?


12/L



2011. okt. 29. 18:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ja és az óvodában ez az okosság nem plussz, nem érték. Csak azzal vannak elfoglalva hogy a gyerek mondjuk kapcsolgatja a villanyt.
2011. okt. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én indigó vagyok és K*rva értelmes, mindíg hasznos válaszokat adok !
2011. nov. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Csilla Rácz válasza:

?? :)


Kérdésre válaszolva: sokat búvárkodom az infókban, és ha jól tudom, a gyerkőcök kis korban látják az emberek auráját, ők még "tiszták, érintetlenek a világ porától". Érdemes lenne egy megbízható aurafotóst felkeresned, és megtudnod, hogy most hogy néz ki az aurád. Arra akarok kilyukadni, hogy az auránk változik velünk együtt az éveink alatt. :)

2012. jan. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
A legtöbb kisgyereknek indigó az aurája, csináltass most egy auraképet, hogy megtudd valójában, milyen az aurád.
2014. dec. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Indigó gyerekek nagyon agyasak és keatívak [link] Ezt kell tudni [link] [link]
2014. dec. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!