Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti "észleltetek" már szellemet?

Ti "észleltetek" már szellemet?

Figyelt kérdés

Valamilyen nagyon furcsa, és természetfeletti dolgot? Például, amikor egy közeli hozzátartozótok meghalt?


Ha igen, írjátok le! :)


2011. okt. 31. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Olyan, hogy természetfölötti nincs. Élsz ebben a világban és bármilyen hited legyen hiszel a túlvilágban. Ha egy entitás jelet küld feléd annak nagyon is természetbeli fizikális következménye lesz: fény, zaj, történés, szellő, bármi. Tudtommal ez mind mérhető.
2011. okt. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Akkor valami olyan. Rosszul fogalmaztam meg bocsi.


Olyanra gondolok, hogy például egy tárgy leesik ok nélkül, vagy valami.

2011. okt. 31. 16:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Többször dörömbölt kintről az ablakon, ami azért is furcsa, mert második emelet.
2011. okt. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám Karácsony előtt halt meg, Karácsony este fényképeztünk a fa előtt és amikor előhívtuk, ott volt mellettem a képen, szinte teljesen tisztán kivehetően, ketten kiabáltunk fel, hogy jé a Mama.
2011. okt. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. okt. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezek a poltergeist (kopogó szellemek), amik elmozdítják a tárgyakat, vagy esetleg zajt csapnak. Ők se tudják, hogy mit csinálnak, mert olyan alacsony spirituális szinten vannak, azaz kb. álomszinten vannak. Ők nem ártalmasak, csak idegesítőek, esetleg valakinek félelmetesek. Ott ragadtak valamiért azon a helyen, mert odaköti valami őket. Esetleg egy rituálé alkalmában el kellene küldeni őt a fény felé: megnyújtunk egy gyertyát, és imádkozzunk értük stb. Egyébként meg általában a poltergeist szellemek nem tudják, hogy meghaltak, azaz olyan hirtelen haltak meg (pl. elaludtak álmukba), hogy nem tudatosult a halál.
2011. okt. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, kiegészítem még:

Egy léleknek 48 napja van, hogy átmenjen a fény felé, ha nem megy át ez a kapu bezárul, és ott ragad, és energiára van szüksége. Tehát az semmiképp se jó, hogyha nem tudjuk elengedni szeretteinket, mert csak őneki okozzunk fájdalmat azzal. Őneki menni kéne, és fejlődnie, és magasabb asztrál síkokra lépnie.

2011. okt. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 PearJuice ***** válasza:

"tárgy leesik ok nélkül"


értsd: nem láttam, miért esett le a tárgy. attól még nem lesz természetfeletti valami, hogy te nem tudod az okát.

2011. nov. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sokszor azt hiheti az ember, hogy természetfeletti dolognak volt a tanúja, de érdemes utánajárni, még ha félsz is. Például apukámmal megesett egyszer hogy lefelé jött a lépcsőn, és lépteket hallott maga mögött. Persze megijedt, de amikor utánanézett kiderült hogy a táskája volt az egyik foknak támasztva és mikor lefelé jött, akkor a táska eldőlt és három fokot lefelé bucskázott :) De persze ettől még nagyon ijesztő lehetett.
2012. febr. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!