Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintettek?! Szerintettek...

Szerintettek?! Szerintettek Belzebub milyen erővel bír? Vagyis bármire képes mind Lucifer? Mondjuk ha Belzebubbal egyeségetett kötnék. és amit kérnék tőle azt oda is adná.

Figyelt kérdés

vagyis szó szerint akármi is legyen azt teljesítti?

úgy értve ha neki is teccik az ajánlatom


2011. nov. 2. 18:21
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
bocsika fent elhiváztam a kérdést:( Sorry
2011. nov. 2. 18:22
 2/16 anonim ***** válasza:
szerintem a helyesírás képességével bír, így azt biztosan megtanulhatod.
2011. nov. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egyet sajna nem tudna megadni neked már, hogy értelmes ember legyél. Sorry, ez a szitu.
2011. nov. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
aha vagy úgy...tík a helyesírás alapján itélitek meg az ember széééppp....:( de nemis izgat a hasonló emberek válasza...k..ög MOST MÁR CSAK ANYIT KÉREK HOGY AKIK TÉNYLEG ÉRTELMES EMBEREK ÉS NORMÁLIS VÁLASZT TUDNAK ADNI A KÉRDÉSEMRE AZT MEGKöSZöNÉM!!!!!!!!
2011. nov. 2. 18:49
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Magával Beelzebub-bal nem tudsz egyességet kötni. Ő egy nappali démon, a 66 légió ura. Tehát a Sátán Atya, Lucifer alatt van ő.

Először is mindenképp be kell avatnod magad spirituális sátánistának, el kell végezned egy beavatási szertartást, és utána kb. 5-6 hónapnyi spirituális fejlődés után (attól függ, hogy milyen gyorsan haladsz) érdemes felvenni a kapcsolatot egy démonnal, aki spirituális útmutatást ad.

Idézem a démonlexikonból (Beelzebub):

"Az időjárás és a meteorológia istene. A Távol-

Kelet védelmezője, a harcművészetek és az ázsiai kultúra patrónusa. Másik városa Nippur volt. Az ellenségeivel

könyörtelenül elbánik."

Milyen egyességet akartál vele kötni, és hogyan akartad?

2011. nov. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A te képességeiddel talán azt tudnám elképzelni, hogy tűzifát gyűjtögetsz a pokolban...


Elárulom: ha tisztességesen megtanulsz magyarul, akkor közben okosodsz annyit, hogy magad is tudsz majd válaszolni a kérdésedre. Ha nem - akkor marad a tűzifa.

2011. nov. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

19:04

hát nem szeretném elárulni milyen egyeséget akarnák kötni vele....de anyit mondok hogy ha sikerül akor te leszel az első akinek el árulom addig nem...ja még valamit nem akarok én 5-6 hónapig gyakorolni én mindjárt szeretnék belefogni ezekbe

2011. nov. 2. 19:16
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom tudod e, de a helyesírás alapján igen is meg lehet ítélni az embereket. Azt például nem tudhatjuk meg, hogy hányas a lába, vagy van e szájszaga, de azt, hogy egy igénytelen, kulturálatlan, műveletlen tuskó, azt igen. És ha még mindezt a kérdésével alá is támasztja, akkor már nincs kétség.
2011. nov. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ő egy Isten, és amíg nem vagy hűséges Sátánhoz (őszintén a szívedben és nem haszonlesésből) addig hidegen hagyják az egyességeid. Ne akard húzni egy Démon idejét feleslegesen.
2011. nov. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

nem adná oda.

élne az ajánlatoddal, de ő nem adna neked semmit mert gonosz. feltétlenül gonosz.

2011. nov. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!