Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintettek?! Szerintettek...

Szerintettek?! Szerintettek Belzebub milyen erővel bír? Vagyis bármire képes mind Lucifer? Mondjuk ha Belzebubbal egyeségetett kötnék. és amit kérnék tőle azt oda is adná.

Figyelt kérdés

vagyis szó szerint akármi is legyen azt teljesítti?

úgy értve ha neki is teccik az ajánlatom


2011. nov. 2. 18:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
tetszik az ötlet bár előbb tényleg tisztelned kell sátán atyánkat hogy ő vagy bármely alattvalója adjon valamit. ha a terv jó és pusztító meg neki is van belőle haszna biztos bele megy.
2011. nov. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"19:04

hát nem szeretném elárulni milyen egyeséget akarnák kötni vele....de anyit mondok hogy ha sikerül akor te leszel az első akinek el árulom addig nem...ja még valamit nem akarok én 5-6 hónapig gyakorolni én mindjárt szeretnék belefogni ezekbe"


19:04 vagyok. Ez nem így megy. Én is mikor sátánista lettem, én is egyből akartam a hatalmat, de nem ment. Ez az egész arról szól, hogy neked kell fejlődnöd spirituálisan, és hogy beavatott lettél a Sátántól kapsz védelmet. Az utat neked kell végigjárni, a démonok és a Sátánok segítségével. Nem tudom, hogy milyen egységet akarsz kötni, és mit adnál cserébe, de ez se így megy. Ha az élő vérfeláldozásra gondolsz, akkor azt felejtsd el! A Sátán tiszteli az állatokat, és az embereket is (legfőképpen a gyerekeket), tehát hogyha azzal próbálkozol máris semmi esélyed nála. Ennek az egész spirituális sátánizmusnak az a lényege, hogy földi életünkben Istenné váljunk, és megtanuljunk a világ 4 elemével dolgozni: föld, víz, tűz, levegő, és még rengeteg spirituális dolgot.

Ha kell msn, akkor írj privátba.

2011. nov. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 wartburg353s ***** válasza:
Mért pont Belzebubbal akarsz szövetkezni? Nem gondolod, hogy veszélyes?
2011. nov. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ilyen hülyével miért szövetkezne?

Te szövetkeznél egy birkával vagy egy csigával? Vagy egy amőbával? Mert kb. ilyen értelmi és erő színvonalbeli különbség lehet.

2011. nov. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Érdemes elolvasni ezt az oldalt, mert sok hasznos információval szolgálhat.

www.bukottangyalok.hupont

2011. nov. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes elolvasni az oldalt.:)
2011. nov. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!