Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A babám pillantásig a szemembe...

A babám pillantásig a szemembe néz, majd a fejem fölött néz tovább, miért?

Figyelt kérdés

2011. nov. 21. 22:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

mert ember

egyszer így néz

egyszer úgy néz

ahogy te

ahogy én

ahogy mindenki

hogy kéne néznie?

mi köze ennek az ezotériához?

semmi

semmi

szerencsére semmi

reméljük, hogy semmi

2011. nov. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
Unatkozol, kedves anyuka!?
2011. nov. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert azt mondják, hogy a babák,akik már látnak,sok esetben nem tudnak a szemünkbe nézni pont úgy néznek tovább, mintha valamit látnának a hátam mögött!
2011. nov. 21. 22:42
 4/16 Tom Benko ***** válasza:
100%
Nem mindig sikerül tökéletesre a fókuszálás. Majd beletanul.
2011. nov. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
22.39-esnek:Csak annyira mint te,azért vagyok a neten, mert engem tényleg érdekel a kérdés. Csak azért nem szólók be senkinek,mert valaki olyat kérdez,amihez nincs fogalmad!
2011. nov. 21. 22:47
 6/16 anonim ***** válasza:
mert felméri a terepet vagy mit tudom én még csak egy baba...
2011. nov. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

te jó ég.. (hova született az a baba?!)

tini anyuka vagy? nem olvastál terhességről/szüleid nem meséltek róla? ennyit sem tudsz a kisbabákról?

2011. nov. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
31%
Azt mondják a babák látják az auránkat..meg a szellemeket is.ez olyan kb. mint az,hogy fejjel lefelé látnak eleinte..lehet h igaz,lehet h nem,nem tudom miből állapítják meg ezeket a dolgokat. 2 hónapos kislányom van,én is látom h egyszer engem néz,majd át,a vállam fölött..biztos érdekesebb neki valami mint az arcom.Én ezekbe a szellemes dolgokba nem igazán hiszek.
2011. nov. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
41%

A kisbabák vajon honnan jöttek? Mi honnan jöttünk, ahová vissza térünk? Igaza van mindenkinek. Mindenkinek. A tudománynak, az orvosoknak, a kételkedőknek, és annak is akinek sejtése van arról, hogy más is létezik az életen túl. Mért pont nekik ne lenne igazuk? én nem úgy vettem észre, hogy az anyuka elmebeteg lenne. A kisbabák persze, hogy nem látnak még úgy ahogy mint mi, a mosolyuk is reflexből adódik eleinte, de vajon a szellemvilághoz fókuszálni kell-e?

Feltétlenül szükség van-e az anyagtalan világ észrevételére, megérzésére anyagi szervre? Nem.

2011. nov. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%

"22.39-esnek:Csak annyira mint te,azért vagyok a neten, mert engem tényleg érdekel a kérdés. Csak azért nem szólók be senkinek,mert valaki olyat kérdez,amihez nincs fogalmad!"


1, Nem szóltam be csak reagáltam az értelmetlen kérdésedre.

A beszólás az lett volna, hogy azért nem néz a szemedbe és néz el a fejed fölött, mert nem bírja látni a pofádat.

De ennyire bunkó nem vagyok...

2, Értelmes kérdésnél szoktam segíteni és ha valamit nem tudok megkérdezem az asszonytól, aki újszülött-intenzív osztályon dolgozik és valószínűleg 10 év után van némi tapasztalata.(lehet hogy több mint Neked)

3, Idegesít a rengeteg felesleges és értelmetlen kérdés, mint például a "te babád hány kilós volt 3hónapos, 12napos, 5 perces korába" és a hozzá hasonlók.

4,Az a baj, hogy ezek a felesleges ostoba kérdések kerülnek a főoldalra és köztük esetleg elveszik olyan, akinek tényleg segítségre van szüksége.

2011. nov. 22. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!