Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egy 5 hós baba nem mindig...

Ha egy 5 hós baba nem mindig néz a szemembe (hajamat nézi sokszor) az jelezhet valamit? Autisztikus tünet lenne?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 14:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
63%
ez most komoly?egy öt hónapos gyerekről beszélünk nem két évesről.Igen,jelezhet valamit.azt,hogy a hajad érdekli
2011. nov. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%

"jééé de érdekes ez az izé anya fején, eddig nem is vettem észre...vajon mi lehet??"

kb ezt jelentheti egy 5 hónapos babánaál:)

2011. nov. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
63%
Remélem, ezt nem komolyan irtad....
2011. nov. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Húúú de utálom, hogy itt csak az dívik, hogy jól leugathassuk a másikat!!!!!! Igen komolyan írtam , annyira komolyan, hogy már van egy nagyobb tesó, így van némi viszonyítási alapom is! Tudom, hogy kellene már szemkontaktust teremteni, azért egy 5hós nem olyan kicsike már! Kérlek eztán csak segítőkész válaszokat írjatok, ha van egyáltalán ilyen!!!!
2011. nov. 21. 14:40
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de az én kisfiam is sokszor a hajunkat nézi (ő még csak 4 hónapos) és én is aggódom mert a nagyfiam mutat autisztikus tüneteket (ő 4.5 éves és mint tudjuk ez családi halmozódást mutat).

A gyerekorvos és védőnő csak annyit mondott hogy ezt most úgysem tudjuk meg, majd 3 éves kora körül lesz nyilvánvaló. Addig meg aggódhatok :((

Bocsi hogy segíteni nem tudtam:(

2011. nov. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
nem baj és köszi, már hálás vagyok egy normális szóért is:)
2011. nov. 21. 16:10
 7/24 A kérdező kommentje:
Esetleg arról tud valaki valamit, hogy terápiás jelleggel itthoni körülmények között hogyan lehetne ezt fejleszteni? Mármint hogy vegye fel a szemkontaktust velem!
2011. nov. 21. 16:13
 8/24 anonim ***** válasza:
19%

én meg azt utálom,hogy itt az dívik,hogy ha nem tetszik a válasz,jól lepontoznak.ez a te szegénységi bizonyítványod kedves kérdező.azt kellett volna írni,hogy igen,tuti autista,mert a hajadat nézi?ezt nem lehet tudni egy világot felfedező öt hónaposnál.

na amint valaki a te véleményeddel megegyező választ írt,azonnal hálásan megköszönted.nevetséges

2011. nov. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%
2.vagyok,én komolyan gondoltam, nemcikizésből....
2011. nov. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

te vagy a nevetséges, nem kötelező egyáltalán ide irogatni, és nem szeretném ha igazam lenne a gyermeket illetően, de az biztos hogy a te féle gondolkodásoddal a gyerekednek ha bármi baja van, tuti nem fog idejében kiderülni! nem várok egyező véleményeket, de normális hozzászólásokat igen!

És nem a vélemény egyezőségért voltam hálás, hanem azért mert nem bunkón válaszolt! Bocs de nem kérek több kommentet sem tőled sem a hozzád hasonlóktól sem! A kérdésemre szeretnék választ ha valaki tud segíteni, vagy tapasztalt már ilyesmit!

Ha a pontokkal van a baj, hát gondolkodj legközelebb korábban mielőtt kinyílik a szád! Mert nem a véleményedről van szó, hanem annak minőségéről!

Ennyi!

2011. nov. 21. 17:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!