Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért szökik könny a szemembe,...

Miért szökik könny a szemembe, bizsereg a homlokom és libabőrös leszek, ha valaki démonokról vagy szellemekről beszél?

Figyelt kérdés

Nem nagyon hiszek ezekben.. de mostanában szoktam érezni, mintha plusz energia venne körül.. mintha valaki figyelne.. meg a jobb tenyerembe ilyen fura érzés. meg.. mintha valaki néha hozzámérne.. de.. érdekes, mert nem félek meg semmi és így nem is hiszek ebben nagyon.. csak.. fura.. nem értem.

jaa és. azt szeretném kérni, hogy ilyen hülye idegbetegek ne írjanak olyasmiket, h pl. "le kéne állni az LSD-vel.. hűha most milyen nagy arc vagyok, hogy ezt ide beírtam ..ha-ha." köszi.

16/L


2011. ápr. 15. 20:07
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

ja.. ha olvasok vagy érzek ilyen hülye érzést, akkor is szokott lenni a libabőr meg a bizsergés.

viszont a könnyezés az új.. vagyis öö.. régebben is éreztem ilyen síró-ingert. de most... mintha erősebb lenne.. meg az már jó pár éve volt.

meg fúú összejöttem egy sráccal, aki .. mintha úristen xD mintha erőt adna nekem vagy nem tudoom nagyon komoly jézusom :D xD és azóta erősebbek ezek a dolgok. ja meg sokszor álmodom, hogy fel akarnak áldozni meg valami papnő-izéről hadobálnak.. o.O meg.. van1-2 dolog. még ezeken kívül. mindegy. kíváncsi vagyok a válaszokra. :)

2011. ápr. 15. 20:17
 2/21 anonim ***** válasza:
Csak nem ismered az ijen dolgokat és tudat alatt félsz. Ha nem is hiszel benne félsz, mert ismeretlen.
2011. ápr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
mármint úgy értem azt, hogy ha olvasok, hogy ilyen túlvilági dolgokkal kapcsolatban olvasok :D
2011. ápr. 15. 20:18
 4/21 anonim ***** válasza:
Aztarohadt azthittem hogy ilyen csak velem szokott lenni :) 16/F
2011. ápr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nevezik beképzelésnek. Azt mondod, hogy nem hiszel benne, de valójában ott mocorog benned a dolog, és tudat alatt igenis azt akarod hallani, hogy téged szellemek és démonok vesznek körül és ettől különleges vagy.

Most jön az, hogy "nem, ez nem igaz", mert ezt a világért sem vallanád be magadnak, de hidd el, így van - és ezt most nem bántásból mondom, még csak hülyének sem nézlek.


Tudtad, hogy a legtöbb szellemet a tizenévesek "érzékelik?" Épp azért, mert különlegesnek szeretnék érezni magukat, s bemagyarázzák, hogy őket titkos energia veszi körül :) Nincs ezzel baj, csak te kérdeztél, én meg tudatosítottam benned :)

2011. ápr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
ahhaa szóval akkor nincs semmi ilyen cucc csak én izélem be magamnak mert valami szupermen akarok lenni? :D
2011. ápr. 15. 20:21
 7/21 A kérdező kommentje:
de szerintem elég különleges lennék ezek a dolgok nélkül is.. :)
2011. ápr. 15. 20:22
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát... tulajdonképpen igen. Kicsit olyan, mint a hypochondria: az embernek valójában semmi baja, de beképzeli, hogy ő beteg és épp ezért elkezdenek rajta megmutatkozni a tünetek.

Nyilván továbbra sem ezt akartad hallani, hanem valami olyat, hogy egy elhunyt papnő reinkarnációja vagy, akit feláldoztak a világ megmentéséért vagy hasonlók... na, én is képzelegtem ilyenekről anno, ezért mondom, hogy nem gáz. Csak tudni kell szembenézni azzal, hogy nem ettől lesz valaki különleges...

2011. ápr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
100%
Igen uccsónak igaza van, meg valószínűleg már túl sokat foglalkozol ezzel a dologgal, ezért érzed egyre gyakrabban.
2011. ápr. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Bocs most már nem az uccsónak :D,hanem az előtte lévőnek,mert miközben írtam más is írt
2011. ápr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!