Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A kutyák látják a szellemeket?

A kutyák látják a szellemeket?

Figyelt kérdés
A kutyám soha nem ugat a lakásban, kivéve azt a két esetet amit leírok. Mindkétszer ugyanaz történt: nekiállt ugatni, majd leüllt mellém, és mereven bámult egy pontot. El nem mozdul mellőllem, csak néz egy pontot. Hangsúlyozom, a kutyám a lakásban ezeket leszámítva sosem ugat. Ha a lépcsőházban jönnek-mennek, zajonganak, akkor sem. Azt is észrevettem, ha én nem tudok aludni, forgolódok, akkor ő is mászkál a hálószoba ajtó előtt. Szerintetek láthat, érezhet ilyenkor valamit? Ha igen, akkor mit?
2011. nov. 24. 20:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A mi kutyánk is csinált már ilyet, meresztgettem a szememet, hogy mi a fenét lát, tán csak nem egeret, de nem volt ott semmi. Egy másik esetben viszont kiderült, hogy egy nagy fekete táska volt a bűnös. Tudományosan nem bizonyított, hogy léteznek olyan szellemek, amikre te gondolsz. Ezért én pl nem hiszek ebben.
2011. nov. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ja és azzal kapcsolatban, hogy ha nem tudsz aludni ő is nyugtalan, ez azért lehet, mert rád van hangolódva.
2011. nov. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az én kutyám hihetetlenül nyugodt természetű, és nagyon barátságos. Nem tudom miért csinálta ezt, és az is érdekes ahogy óvón mellém ül, és rezzenéstelenül bámul egy pontot.
2011. nov. 24. 20:38
 4/14 Giovanni ***** válasza:
71%

Igen látják, olvass utána www.google.hu

a kisgyerekek is, és a macskák is stb..

2011. nov. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
a kutyák előre megérzik a földrengést is. talán csak egy ilyesmi anomáliát érzékelt
2011. nov. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
a lovak is csinálnak ilyet
2011. nov. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%

Sem a kutyák,sem a kisgyerekek nem látnak szellemeket,mert nincsenek.

A kutyák érzékszervei viszont nagyon fejlettek.

A fiaméknak egy malamutjuk volt. Nagyon nyugodt állat volt. Ha a fiam jött haza szolgálatból (rendszertelen időközben), még csak 2-300 m-re járt a háztól,a kutya már a kapuban várta.

Nekünk,amíg panelban laktunk egy tacsink volt. A gyerekek vitték napközben sétálni. Mikor hazaértünk a munkából,már a vackában pihent. Néha a párom vacsora előtt elment sétálni. De ebben sem volt semmi rendszeresség. Ilyenkor felvette a zakóját. Ha csak azért vette fel,mert fázott,a tacsi nyugodtan aludt. De ha sétálni akart,a kutya már az előszobában várta. Hamarabb,mint ahogy a párom szólt,hogy el akar menni. Sokszor csodálkoztunk,honnan tudja,mikor miért veszi fel a zakóját.

A te kutyád is láthatott vagy hallhatott valamit,amit te nem érzékeltél. Elég egy szokatlan szag,vagy árnyék,vagy bármi más.

2011. nov. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%

Te látod a reptoidokat?

Nem, nem lehet olyat látni ami nincs

2011. nov. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%

Lol van egy pár szellemileg alúltáplált egyén akik ide járnak hülyéskedni, ez a társaság az emberi logika szint alatt helyezkednek el tehát egy értelems logikus magyarázat itt nem ér semmit+ még azzal, hogy azt mondom nem létezik ők azt mondják, hogy ez hülyeség és mégjobban fognak hinni a hülyeségben

Szellemek: Mik is a szellemek? A el nem távozott lélek ami nem tudott eltávozni valami miatt

Mi az a lélek: Rendelkezik az egyén memóriájával, a tudatával, a személyiségével és miegymás majd halál után kiszáll a testből és felmegy a menybe jó esetben

De ennél van egyszerübb magyarázat, mondjuk van valami ami feljegyez rólunk mindent mondjuk az Isten számitógépe amin minden emberről fel van jegyezve minden ami álítólag a lélekben van ezt az adatot bármikor elő lehet hívni

Ez egy jóval egyszerübb magyarázat mint, hogy a lélek kiszáll repked eltávozik, kimegy valahova. Van egy törvény aminek nem tudom a nvét mi, de nem ez a lényeg, hanem, hogy 2 vagy több magyarázat közűl az esetek legnagyobb részében a legegyszerűbb variáció az igaz

Ez megfigyelhető általad akkoris ha tanulsz fizikát vagy kémiát, a legegyszerűbb lehetőségek érvényesűlnek

2011. nov. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

Előre leszögezem, én most nem a szellemek létezését kívánom megcáfolni, csupán néhány egyszerű tényt szeretnék közölni, amit eddig valószínűleg nem tudtál.

Már egy párszor részleteztem ezt a dolgot. Kutyák. Elég, ha rákeresel egy rövidke, általános leírásra, szinte biztosra veszem, hogy meg fogják említeni (ha eddig nem tudtál volna még róla), hogy a kutyák hallása valamint szaglása sokkal jobb, mint az emberé.

Egy kutya nem úgy gondolkodik, mint te, hogy "na, hát én még soha nem ugattam a lakásban, ma meg holnap fogok, de többször biztos nem". Ő már a lakásból azt is hallja, ha az utcán elmegy egy teherautó, vagy a sarkon megszólal a riasztó, és mint kutya, erre köteles reagálni (figyelem, figyelem, betolakodó közeledik, vigyázz, ez az én területem). Másrészről az állításod, hogy ő sosem ugatott még, csak ekkor meg ekkor olyan, mintha egy folyton ugató kutyánál számolnánk a pillanatokat, amikor nem ugat.

Az, hogy figyelt egy pontot, valószínűleg a koncentrálását jellemzi. Három kutyám van, és egyikük sem szokott össze-vissza lóbáló fejjel ugatni, általában megmerevednek, koncentrálnak, honnan jön a hang/szag, merre tart, majd ugatnak.

A másik elég aranyos, ahogy mondod, hogyha te nem tudsz aludni, ő is mászkál az ajtód előtt. Papagáj módra megismétlem magam: kifinomult a hallás. A kutyák ősei a farkasok, és a farkasok falkákba vergődve élnek. Nagyon figyelniük kell egymás rezgéseire, és tudniuk kell, mikor kell felpattaniuk a helyükről. Ha a te kutyád hallja, hogy te forgolódsz, gyűrődik a paplan, ösztönösen felkel, hisz neki te vagy a falkavezér, és úgy gondolja, itt az ideje felkelni és vadászni menni.

2011. nov. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!