Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ilyen szokott valakivel...

Ilyen szokott valakivel megtörténni?

Figyelt kérdés
A frászt hozza rám akárhányszor megtörténik. Idáig imádtam hason feküdni, de egy betegségem miatt nem tudok sokáig hason feküdni, meg már nem is jó érzés. De amikor megteszem, imádok annyira lecsúszni a matracon, hogy a lábam lógjon, a paplan meg a lábamon és nem sok idő elteltével... mintha valami, vagy valaki leakarná húzni a paplant rólam. De minden egyes alkalommal ez van, és ilyenkor mindig idegbajt kapok. Ez mi lehet? Azért az elmúlt években nagyon sokszor volt ilyen esetem és azért szerintem ennyi időn keresztül nem képzelődhetek. Főleg most már figyelek, hogy ne feküdjek így, mert akkor ez lesz. Tudom, hogy hihetetlen azért ez is, de van valami magyarázat erre? Köszönöm előre is a válaszokat.
2011. nov. 26. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ha a takaró is lelóg a lábaddal együtt, akkor a saját súlya húzza lefelé.
2011. nov. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
meglehet :S gondoltam már erre is :( lehet, hogy ez a válasz, de akkor is leizzaszt éjszakának idején.
2011. nov. 26. 09:31
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!
2011. nov. 26. 09:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz, ha valaki huzogatná, az akkor is lehúzná ha nem a hasadon fekszel és nem lóg le a lábad. :-)
2011. nov. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ennyi parás embert:D
2011. nov. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Elő elmondta a lényeget, de a legjobb részt kihagyta!

Ahogy csúszik le a takaró exponenciálisan(négyzetesen) gyorsul, mivel a már lecsúszott rész súlya is húzni fog és minél több csúszik le, annál több húz.

Ezt természetesen lassíthatja, ha leér a padlóra, ilyenkor egyenletes tempóban fog csúszni.

2011. nov. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A takaró a lábadon csúszik lefelé, magától, nem húzza senki.

Ez természetes, ha úgy teszed a lábadra, hogy lefelé lejt.

2011. nov. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Biztos a pedomaci akarja lehúzni a takarót róllad!!
2011. dec. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!