Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezoterikus beállítottságúak!...

Ezoterikus beállítottságúak! Nektek nem hiányzik hogy valakivel megvitassátok az ezotériával kapcsoalatos gondolataitokat?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap gondolkoztam el, hogy pokerezni összejárnak..de "ezotériázni" nem, legalábbis nem olyan felkapott, sokan idegenkednek tőle. Nekem nagyon hiányozik az ilyen féle eszmecsere.


17/L


2009. szept. 28. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
összejárhatnátok csoportterápiába pl, keressetek egy jó pszichológust!
2009. szept. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
csatlakozom az előzőhöz
2009. szept. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
khm az ezoterikus beállítottságúakhoz szóltam, másmilyen véleményre nem vagyok kíváncsi.
2009. szept. 28. 17:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez attól függ kinek mit jelent az ezotéria. Pl. én hiszek az alap jellemzésben hogy A kosok általában ilyenek, a skorpiók meg olyanok. De abban nem hiszek hogy kinyitom reggel az újságot és az meg fog történni amit ott leírnak. Ergo nekem nem hiányzik, mert nem teljesen hiszek az ezotériában csak nagyon kis részben. Ez valami olyasmi hogy imádom az autókat, de nem érdekel hogy kell szerelni és nem is vágyom arra hogy valakivel leüljek és megbeszéljük hogy hogyan kell pl. kicserélni a motort. További szép napot!
2009. szept. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az ezotéria nem csak a horoszkópról szól, de neked is szép napot:)
2009. szept. 28. 17:34
 6/9 anonim válasza:
nekem pl. hiányzik,jólenne látni hogy vannak ilyen beállítottságú emberek,...szóval örülnék ha lenne :)
2010. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én tudok egy jó helyet,aholnagyon klassz eszmecserét lehet folytatni mindenféle ezoterikus témában,igaz,nem élőben...de megéri benézni:


www.lelekvandor.hu

2010. jan. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, máris megnézem:)
2010. jan. 21. 18:08
 9/9 anonim ***** válasza:

De.Nekem is nagyon hiányzik! Bár van akivel megbeszéljem, de nem mindig. :S

EGyébként miért gondolják azt, hogy ha valakit érdekel az ezotéria az hülye??oO Még külön csoportterápia..Pff Inkább az olyanoknak akik csak fikázni tudják,azt akit egy kicsit is érdekel egy más téma... KOmolyan mondom felháborító.Nem mindegy másoknak ,h ki miben hisz?! Na de mindegy is.

2010. márc. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!